PDA

Zobacz pełną wersję : Błąd w szablonie WebnikaBlueIce



Pucky
27-12-2006, 09:49
Ściągnąłem ze strony www.joomla.de szablon o nazwie "WebnikaBlueIce" i go zainstalowałem (przekopiowałem wszystkie pliki). Wygląd jednak znacznie różni się od prezentowanego demo na joomla.de. U mnie wyświetla się tak: www.kacper-kuszewski.go.pl Proszę o pomoc - może coś trzeba poprawić w plikach.

Dylek
27-12-2006, 11:01
Wyglada jakby Ci CSSa nie zaladowalo. Sprawdz dokladnie sciezki w configuration.php

Pucky
27-12-2006, 12:21
Inne szablony działają, nie znalazłem błędów w configuration.php.

Rybik
27-12-2006, 12:38
wlacz inny szablon, obejrzyj strone od frontu i podaj sciezke do jakiegos obrazka z template'a, np teraz nie umie znlezc:
http://www.marcinmroczek.boo.pl/templates/blue30/images/squares_right.jpg
jak podasz sciezke z dzialajacego (dotyczy obrazkow uzytych w template) to moze cos wyknujemy, a przy okazji sprawdz czy aby napewno plik css jest na swoim miejscu

Viking
27-12-2006, 14:27
głównego pliku css szablonu (/templates/blue30/css/template_css.css) nie można otworzyć z internetu
powody mogą być 3:

zainstalowałeś szablon w innym katalogu niż 'blue30' a templatka ma wpisaną nazwę katalogu "na sztywno",
nie przegrałeś wszystkich plików na serwer,
pliki templatki mają ustawione uprawnienia w taki sposób że nie można ich odczytać przez przeglądarkę.

Pucky
27-12-2006, 14:42
Tam nie ma w ogóle katalogu blue30 jest tylko folder o nazwie podany w treści tematu. Może jak go zmienię, to się uda...

Rybik
27-12-2006, 14:48
zmien bo tam Joomla szuka pliku CSS i folderu z graficzkami do szaty graficznej

Pucky
27-12-2006, 14:59
OKEJ, teraz jest dobrze. Zmieniłem też pliki graficzne, tak żeby nie było pod logo takiego podłużnego paska (jak w oryginalnym szablonie). Dziękuje za pomoc - pozdrawiam.