PDA

Zobacz pełną wersję : Community Builder - upload obrazków



Acase
23-04-2012, 01:59
Witam,

Zainstalowałem sobie system komentarzy JComment lecz on wymaga innego komponentu do obsługi avatarów więc zainstalowałem Community Builder i działa poprawnie lecz gdy chcę jako użytkownik zuploadować obrazek to wyskakuje mi komunikat "Your settings have been saved." lecz mojego obrazka nie widać :/ Gdy przydzielam mu jakiś domyślny obrazek z galleri, którą posiada CB to obrazek działa jako normalny avatar, tylko z uploadem jest problem.

Wyczytałem w necie, że to trzeba "Path to ImageMagick" ustawić, wpisywałem wszystko co może dotyczyć scieżki, czasem pisało mi coś takiego "Profile image : Error: your ImageMagick path is not correct! Please (re)specify it in the Admin-system under "Settings""

Tak wyglądają moje ustawienia, w sumie domyślne, próbowałem na ImagesMagick jak i na GD2, nie wiem jak doinstalować NetPBM o ile się da w sensie czy to nie jest przypadkiem zależne od serwera.
5384

Pozdrawiam

Acase
23-04-2012, 17:37
Działa, gdzieś w opcjach jest, że admin musi potwierdzić dodanie obrazka :>

seba.adm
23-04-2012, 18:00
Witam.

Opcję tą możesz włączyć/wyłączyć w Konfiguracji CB >> Moderacja >> Dodane awatary wymagają akceptacji: Tak/Nie.