PDA

Zobacz pełną wersję : Wygląd kontaktu



hidden
23-04-2012, 13:23
Witam!

Chciałbym zmienić wygląd kontaktu, bo ten defaultowy to jakaś porażka (a może czegoś nie wiem).
W adresie wszystkie dane pokazują się w jednej linii. Żeby było śmieszniej najpierw jest ulica, później miasto, województwo, kod, kraj. Nie wygląda to najlepiej.
Szukałem odpowiedzialnego pliku, żeby chociaż <br /> powstawiać. Znalazłem joomla/components/com_contact/views/contact/tmpl/default_address.php, a w nim znacznik <address>, powstawiałem <br /> i ... nic. Pewnie to nie ten plik.
Domyślam się, że temat jest banalny, bo nikt go nie porusza, ale ja mam chyba jakieś klapki na oczach.
Pomocy!

pzdr

damian302
23-04-2012, 16:04
Zamiast korzystać z kontaktu Joomla polecam komponent aiContactSafe. Większa możliwość konfiguracji, łatwiej i szybciej. Sam używam tego komponentu i jestem zadowolony

hidden
24-04-2012, 01:42
Dzięki! Sprawa rozwiązana. Dało się nawet poustawiać dwa języki :).
pzdr

kolokilko
02-05-2012, 15:20
Może ktoś wie jak usunąć logo joomla i te adresy z pola formularza, szukałem w kodzie troche i w opcjach ale nic z tego... nie wiem Pomocy!!!

---------- Post dodany o 15:20 ---------- Poprzedni post był o 14:51 ----------


Może ktoś wie jak usunąć logo joomla i te adresy z pola formularza, szukałem w kodzie troche i w opcjach ale nic z tego... nie wiem Pomocy!!!
sorki za zaśmiecanie, znalazłem http://forum.joomla.pl/showthread.php?50583-AiContactSafe-problem&highlight=aicontactsafe