PDA

Zobacz pełną wersję : JOOMLA PE- problem



wasylek
27-12-2006, 12:43
No więc tak:
1. Zainstalowałem joomla PE najnowszą i w miejscu ostatnio na forum mam:

setQuery($query); $rows = $database->loadObjectList(); //check if there is result if(count($rows) > 0){ for($i=0,$n=count($rows);$i<$n;$i++){ $row = &$rows[$i]; $topic_title = $row->topic_title; if(strlen($topic_title) > $titlelenght){ $topic_title = substr($topic_title, 0, ($titlelenght - 2)) . "..."; } $topic_id = $row->topic_id; echo '+ '; echo ''.$topic_title.""; if($display_time == 1){ if(!empty($title_time_separator)){ echo " " . $title_time_separator; } echo " " . strftime($time_format, $row->topic_time); } if($display_user == 1){ if(!empty($time_user_separator)){ echo " " . $time_user_separator; } echo ' '.$row->topic_poster.""; } echo "
\n"; } } else { echo '+ No topics found
'; } ?>
2. Po wejściu na forum phpbb by przemo mam pokazanych 23 zarejestrowanych użytkowników mimo iż instalka jest nowa i nikt nie rejestrował się bo to na lokalnym mam! Wchodze więc do panela admina i... mam tam tylko jednego użytkownika czyli mnie jako admin! Co jest grane?
3. W ustawieniach nie da sie zalatać 2 plików!! Zrobiłem to co radził ktoś w innym temacie ale to nadal nic niedaje. Podmiana plików na nowe nie pomaga!

Miło by było żeby autor się wypowiedział. Najlepiej bedzie wiedział o co chodzi!

stone
28-12-2006, 00:17
Żebym ja to wiedział o co chodzi:)

Ad.1 Jest problem z tym modułem na niektórych serwerach i nie mam pojęcia czemu tak jest. Spróbuj jeszcze raz wgrać pliki modułu ale to raczej nie to. Niestety nie mam tu rozwiązania

Ad.2 To faktycznie dziwne, niestety bez wejścia w serwis nie mogę za dużo pomóc

Ad.3 Które pliki Ci się nie łatają?

wasylek
28-12-2006, 15:13
Dzięki ale tak sie wczoraj wkurzyłem że zainstalowałem każfy komponent ręcznie i potem w necie tylko pomost między phpbb i joomlą i nie ma żadnego z tych problemów. Przy instlalce z paczki coś sie waliło kilka rzeczy. Tylko teraz trzeba by jakiś darmowy dobry serwerek na to. szkoda kasy na stronke klanową. Tylko że nie wiem jaką. Reklamy w niektórych są tak wielki i jest ich tyle że strony nie widać. A na yoyo nie chodzi forum!

kedar
30-12-2006, 00:14
Tylko teraz trzeba by jakiś darmowy dobry serwerek na to. szkoda kasy na stronke klanową. Tylko że nie wiem jaką. Reklamy w niektórych są tak wielki i jest ich tyle że strony nie widać. A na yoyo nie chodzi forum!
Przepraszam za off topic :rolleyes: Wypróbuj http://awardspace.info/

jimi
10-01-2007, 22:01
witam po raz pierwszy na tym forum :)

właśnie znalazłem rozwiązanie tego problemu
błąd leży w pliku modules/mod_latest_topic.php
bezpośrednio przed cytowaną, błędną zawartością mamy:


<?a powinno być


<?phppozdrawiam
/jimi

stone
10-01-2007, 22:23
Super, i to by się zgadzło bo się pewno krzaczyło tam gdzie było short tag wyłączony. Jak ja to mogłem przegapić;) Wielkie dzięki

jimi
11-01-2007, 09:13
krzaczyło się tak, jak podaje wasylek (http://www.forum.joomla.pl/forum/member.php?u=2153)
a ja 3 dni szukałem
i gapiłem się w ten kod i TEŻ NIE WIDZIAŁEM !!!

pozdro