PDA

Zobacz pełną wersję : codziennie inny artykuł



guciol1
24-04-2012, 16:16
Witam
Otóż wymyśliłem coś takiego aby na stronie głównej pojawiał się co 24 godziny inny artykuł w cyklu tygodniowym. To znaczy że w poniedziałek na stronie głównej pojawia się artykuł pierwszy we wtorek drugi i tak do niedzieli, a od poniedziałku znowy ta sama pętla. Czy to jest możliwe, czy może istnieje już jakis moduł, który by coś takiego robił? albo może ktoś wiec jak to zrobić? Aha oczywiście można to robić ręcznie, ale chodziło by o to aby to funkcjonowało automatycznie joomla 2.5

Gall Anonim
24-04-2012, 17:34
Pewnie coś innego wymyślę za moment - jednak na wariata można zrobić siedem kopii szablonów - ustawić siedem modułów własny html z tekstem i w każdym z szablonów ustanowić jedną pozycję niepowtarzającą się w tym samym miejscu n.p. poniedzialek, wtorek itp Reszta pozycji analogicznie.
Jak do tego dodasz bodajże dodatek do rotacji czasowej szablonów masz swój efekt - trochę to pokręcony pomysł ale jestem padnięty a wtedy dostaję głupawki.
Pzdr

PeFik
24-04-2012, 18:07
Znałem, ale tylko pod J1.5 działał ów moduł. Chyba że znajdziesz kogoś kto ci przerobi za kilka złociszy. Moduł Today tip

guciol1
27-04-2012, 10:33
Dziękuje za podpowiedzi spróbuje się zmierzyć z modułem today tip i dam odpowiedź jak to poszło