PDA

Zobacz pełną wersję : Moduł/Komponent Mapy google



pekdar
25-04-2012, 07:35
Witam,
Przejrzałem sporo wątków o dodatkach dla Joomli w wersji 1.5.x, które obsługują mapy google ale nie znalazłem takiego dodatku, który spełniał by moje wymagania dot. funkcjonalności, którą oczekuję.
Na sieci dodatków jest bardzo dużo, przejrzeć wszystkie nie sposób.

Tutaj do Was moja prośba, może znacie taki dodatek, który będzie realizował w większości takie funkcje:

Od strony Panelu Administratora:

- możliwość definiowania kategorii pozycji/map (np. podział na województwa) oraz podkategorii (np. miejscowości wybranego województwa),
- dodawanie pozycji wybranej kategorii w sposób wygodny, t.j. bez potrzeby grzebania w kodzie HTML/JS/PHP, np. poprzez wypełnienie określonych pól tekstowych, lub inne rozwiązanie przyjazne użytkownikowi,
- wyświetlanie mapy w określonym miejscu serwisu (frontend i/lub określona podstrona),
- możliwość dodania opisu dla pozycji (wyświetlany dymek z zamieszczonym opisem, na mapie dla dodanej pozycji),
- możliwość dodania zdjęcia,

Od strony Użytkownika po zalogowaniu na swoje konto (po uprzednim zarejestrowaniu się):

- wyświetlanie mapy,
- możliwość dodawania pozycji na mapie i przypisanie do określonej kategorii/podkategorii poprzez wypełnienie określonych pól tekstowych lub inny mechanizm przyjazny użytkownikowi,
- możliwość dodania opisu dla pozycji (wyświetlany dymek z zamieszczonym opisem, na mapie dla dodanej pozycji),
- możliwość dodania zdjęcia,


Frontend strony:
- wyświetlanie mapy w określonym miejscu serwisu (frontend i/lub określona podstrona), wraz z tabelą zawierającą pozycje w B.D..
- obok mapy wyświetlenie zestawienia zawartych pozycji w B.D. w postaci tabeli, po kliknięciu w wybraną pozycję tabeli, na mapie automatycznie zostanie wyświetlona wybrana pozycja wraz z informacjami (dymek)
- możliwość sortowania pozycji według kategorii/podkategorii, daty, lub innej zdefiniowanej wielkości (np. cena+region)


Za każdą pomoc, wskazówkę będę wdzięczny.

Proszę moderację o przeniesienie wątku do odpowiedniej kategorii działu Joomla 1.5!

Gall Anonim
25-04-2012, 11:27
Niestety chyba powinien twój post zostać w zleceniach
czegoś takiego nie widziałem