PDA

Zobacz pełną wersję : Szablon Themza Daily-News



borys1983
25-04-2012, 12:00
Witam wszystkich

Mam na imię Paweł, to mój pierwszy post. Na stronie (http://www.kpoil.torun.pl) używam templatki Themza Daily-News (themza_j15_17). Moje pytanie - chciałbym w miejscu wyświetlania statycznego modułu newsów (pod górnym menu, info o nowej siedzibie + fotografia) wstawić inny, dynamicznie wyświetalny moduł. Niestety, nie mogę ustalić pozycji, w jakiej w szablonie jest wyświetalny aktualny moduł - niby pokazuje pozycję div#top_news, ale przy przyporządkowaniu nowego modułu nie ma takiej pozycji do wyboru. Edycja kodu szablonu to na razie dla mnie za duża sprawa, a podejrzewam, że tylko tam będzie można coś zmienić. Krótko - czy w tym miejscu po wyłączeniu domyślnego wyświetlania w opcjach szablonu, można wstawić nowy moduł - wyświetlanie tylko w granicach główego menu ogranicza mocno szerokość modułu. Z góry dziękuję i proszę nie rzucać w nowicjusza mięsem :) Pozdrawiam.

starko
25-04-2012, 12:44
Nie mogę ogarnąć o jaką pozycję Ci chodzi. Nie mogę jej znaleźć przy pomocy /?tp=1
Może zrób zrzut i pokaż strzałką:) A może ta templatka nie daje takiej możliwości

borys1983
25-04-2012, 12:56
Chodzi o tę pozycję - jeżeli się nie wyświetla, to znaczy, że tak jak podejrzewam, nie jest to standardrowa pozycja modułu, tylko wynikła z opcji szablonu.
5393

starko
25-04-2012, 13:07
coś się zepsuł załącznik

borys1983
25-04-2012, 14:47
Proszę, wrzucam jeszcze raz. 5396