PDA

Zobacz pełną wersję : Ścieżka powrotu a link do artykułu



damian302
25-04-2012, 17:56
Witam.

Stworzyłem pozycję menu (nazwa pozycji: usługi specjalistyczne) -> pojedynczy artykuł (nazwa artykułu: usługi). Teraz w artykule "usługi" stworzyłem link do innego artykułu (nazwa artykułu: demontaż). "Demontaż" jest luźnym artykułem, żadna pozycja z menu nie przekierowuje na niego.

Problem polega na tym, że po kliknięciu na link do "demontaż" w artykule "Usługi" (adres: localhost/joomla25/pl/uslugi-specjalistyczne/15-artykulu-polskie/serwis/26-demontaz), moja ścieżka powrotu wygląda tak:
5397
Gdy klikam na "Serwis" adres się zmienia lecz dalej wyświetla "Demontaż" (adres: localhost/joomla25/pl/uslugi-specjalistyczne/15-artykulu-polskie/serwis)
Gdy klikam na "Artykuły polskie" adres się zmienia i wyświetla listę podkategorii kategorii "artykuły polskie" (adres: localhost/joomla25/pl/uslugi-specjalistyczne/8-artykulu-polskie)
Gdy klikam na "Usługi specjalistyczne" wracam do artykułu "Usługi" (adres: localhost/joomla25/pl/uslugi-specjalistyczne)

a chciałbym, żeby się nie wyświetlały "Artykuły polskie" oraz "Serwis" (nazwy kategorii) bo po co ktoś ma mi tam zaglądać.

Pozdrawiam
damian302