PDA

Zobacz pełną wersję : Aktualizacja do 2.5.4



pit54
27-04-2012, 14:51
Przeprowadziłem aktualizację z zaplecza.
Początkowo pokazało komunikat Błąd nieznany, naprawiłem bazę danych przyciskiem "Napraw"
Wszystko działa poza jednym!
Nie mogę wczytac żadnego pliku przez "Media"
Próbowałem "ręcznie" - Też nie! - FileZilla podała komunikat "Błąd krytyczny transferu plików"

Gall Anonim
27-04-2012, 20:51
Tyle że to nie cały komunikat
tam jest jeszcze inna informacja - przyczyna błędu
daj całość

pit54
28-04-2012, 10:33
w Filezilli : 550 Bilans 2012 Hala.xls: Permission denied Błąd: Błąd krytyczny transferu pliku
Na zapleczu: nie mam żadnego komunikatu,
W mediach: po naciśnięciu przycisku "Przeglądaj" nie pojawia się okno np." moich dokumentów" i nie mogę wybrac pliku do pobrania!
Wyłączyłem w opcjach Flash UpLoadera - i o dziwo pobrałem pliki ?
Nie wiem o co tu chodzi?
Dziękuję za zainteresowanie i jeśli moje informacje są pomocne w znalezieniu przyczyny to bardzo proszę o pomoc.
"Katalog tymczasowy PHP jest miejscem, z którego korzysta PHP do przechowania przesyłanego pliku, zanim Joomla! uzyska do niego dostęp. Nieustawienie tego katalogu nie zawsze powoduje problemy, ale jeśli pliki manifestu lub wczytwane pliki nie są wykrywane, ustaw ten parametr przy pomocy pliku php.ini, co może naprawić problem."
dołączyłem jeszcze to co mam w Ostrzeżeniach

PeFik
28-04-2012, 14:17
1) Hosting - gdzie?
2) Jeśli nawet FTP masz problem z uploadem plików, to chyba czas napisać do admina firmy patrz 1)
3) Jeden z moich klientów miał problem, że nie chciało mu wczytywać plików nawet 100KB i co się okazało, że jego pakiet hostingowy miał limit plików poza tym wyczerpał ilość wolnego miejsca

pit54
28-04-2012, 20:46
Dziekuję za zainteresowanie moim problemem.
Hosting na serwerze pzla (Polski Związek Lekkiej Atletyki)
Jak napisałem wyżej , pobieram pliki pojedyncze po zmianie ustawień w opcjach " Medii" - wyłączony Flash uploader:zagubiony:

kacper1972
26-05-2012, 01:22
Nie skacz tak po problemie, a zacznij go rozwiązywać od podstaw.
Co oznacza błąd 550 dla dla file zilla - brak możliwości stworzenia/załądowania pliku/katalogu najczęsciej bierze sie z powody zbyt małych uprawnień usera ftp lub innych ograniczeń serwera. patrz ten wątek:http://forum.filezilla-project.org/viewtopic.php?f=2&t=23666 na forum FZ jest dużo wątków na ten temat
Więc rozwiąż ten problem najpierw.

Dwa wgrywasz plik excela - Bilans 2012 Hala.xls (ciekawe jak hala zarabia? hihi) Przestetuj czy idą inne pliki np php moim skromnym zdaniem na serwerze są ograniczenia związane z możliwością dodawania określonych plików. A czy możesz tworzyć katalogi zarówno w media jak i przez FZ. Skoro zaktualizowałeś Joomla.... to znaczy że jednak masz jaies prawa ale czy wystarczające.

pz

pit54
26-05-2012, 10:46
Dzięki ! Bilans Hala to tylko zestawienie uzyskanych wyników i tu są same straty!!
Odpuściłem od momentu kiedy mogę wrzucic pliki pojedynczo przez "Media"
Boję się może byc jeszcze gorzej.