PDA

Zobacz pełną wersję : Firefox blokuje instalowanie dotatków w Joomla 2.5



raduch1
30-04-2012, 21:32
Do obsługi Joomla wykorzystuję Firefox. Do wczoraj mnie nie zawiódł. Do czasu. Próbuję w standardowy sposób zaistalować cokolwiek, szablon, dodatek, w Joomla 2.5 (standardowy instalator) i po uruchomieniu proces się nie kończy i nic się nie instaluje. Na innych przeglądarkach działa OK.
Czy wie ktoś może, co zrobić, by Firefox normalnie zaczął działać z instalotorem Joomla?

mboy
30-04-2012, 21:39
Adblock Plus, albo inny dodatek. sparwdź co za cuda masz poinstalowane.
Zainstaluj Firefox portable (dla pewności) i sprawdź ponownie.

Gall Anonim
30-04-2012, 21:40
Sprawdź co ostatnio dorzuciłeś do FF - nic się nie dzieje bez przyczyny - 3 zasada Newtona tak w świecie jak w życiu - akcja = reakcja.
Pzdr

raduch1
01-05-2012, 02:04
Mam Firefox 11. Z dodatków działają: CSSViewer (podrasowany, by działał), Download StatusBar, Firebug 1.9.1, Flagfox 4.114, Nightly Tester Tools 3.2.2, Web Developer 1.1.9
Nic szczególnego.
Ostatnio nic przy Firefoxie nie grzebałem. Nie pozwoliłem na aktualizację, bo nie miałem czasu na śledzenie zmian.
Ściągam Firefoxa Portable, sprawdzę.

---------- Post dodany 01-05-2012 o 02:04 ---------- Poprzedni post był 30-04-2012 o 21:56 ----------

Dziękuję za pomoc. Problem rozwiązany.
Wykonane czynności:
Dla pewności zapuściłem pełny scan (5,5 godz) - czysto.
Potem wyłączyłem wszystkie dodatki i włączałem pojedynczo sprawdzając za każdym razem, czy instalator Joomla! zainstaluje szablon. Okaazało się, że tylko jeden dodatek blokował instalację (sprawdziłem dwa razy dla pewności):
DVDVideoSoftTB Community Tolbar 3.12.2.3 autorstwa Counduit LTD. Był ustawiony na aktualizacje domyślne, co wskazuje, że nie można mieć wszystkiego pod kontrolą.
Dziękuję za wsparcie i trafne rady, teraz takie oczywiste. Pozdrawiam.