PDA

Zobacz pełną wersję : Zmiana na front page



azupak
01-05-2012, 16:55
Witam, jestem początkującym użytkownikiem Joomli i mam problem z front pagem, a nie udało mi się znaleźć w necie rozwiązania. Chciałbym aby na stronie głównej wyświetlało mi się tylko menu górne, slider i footer, a reszta żeby wyleciała. Jak to zrobić? Na początku wyrzuciłem z index.php diva content, ale natrualnie wtedy na pozostałych stronach też ten element przestał się wyświetlać, co mnie zupełnie nie urządza. Bardzo prosiłbym o pomoc. W załączeniu przesyłam screen strony.

starko
01-05-2012, 18:02
Myślę, że może Ci pomóc Gantry Framework - zainstaluj i wyłącz odpowiednie moduły tylko na stronie głównej

azupak
01-05-2012, 18:15
Ale z tego co widzę to jest zsablon z możliwością prostrzej edycji, ale czy jest jakieś rozwiązanie, które pozowli mi działać bez przenoszenia wszystkiego do nowego szablonu?

Gall Anonim
01-05-2012, 18:42
Co masz ustawione w menu jako stronę startową?
I jeszcze jedno - link do strony

damian302
01-05-2012, 18:48
A tak się zapytam. Przy instalacji dałeś zainstaluj przykładowe dane? Bo sądząc po ss'ie to jest on ze strony twórcy szablonu

Wchodzisz w rozszerzenia->moduły szukasz modułu, który odpowiedzialny jest za wyświetlanie tego, czego NIE chcesz, klikasz na niego, i masz tam różne opcje a na dole po lewej masz "Przypisz do pozycji menu" i tam zaznaczasz na których stornach dany moduł ma się pojawiać, a na których nie.

azupak
02-05-2012, 11:57
A tak się zapytam. Przy instalacji dałeś zainstaluj przykładowe dane? Bo sądząc po ss'ie to jest on ze strony twórcy szablonu

Wchodzisz w rozszerzenia->moduły szukasz modułu, który odpowiedzialny jest za wyświetlanie tego, czego NIE chcesz, klikasz na niego, i masz tam różne opcje a na dole po lewej masz "Przypisz do pozycji menu" i tam zaznaczasz na których stornach dany moduł ma się pojawiać, a na których nie.

Dzięki wielkie - o to chodziło:)