PDA

Zobacz pełną wersję : Jomsocial toolbar dla niezalogowanych



mkrol
01-05-2012, 23:12
Mam joomle 2.5.4, Joomsocial 2.4 i Kunene 1.7.2. Problem polega na tym że łącząć te dwa komponenty mam bardzo duże dwa menu ja swojej stronie. I dlatego chciałbym je jakoś połączyć. No i tu się pojawia pytanie czy można menu toolbar Jomsocial włączyć tak żeby było widoczne nawet dla niezalogowanych. Bo w tym menu są ikony powiadomień i wiadomości i nie chce go wyłączać ze strony. No i też sprawa taka że menu które posiadam w kunenie nie jest rozwijalne jak to z Jomsocial i w efekcie uzyskałbym chyba jeszcze większy bałagan jakbym próbował wszystko tam upchać. No wiec, jest taka możliwość aby menu z Jomsocial było zawsze widoczne?

PeFik
02-05-2012, 08:42
włączyć tak żeby było widoczne nawet dla niezalogowanych
Odpowiem i tak, i nie, wiadomo przecież że linki dynamiczne powiązane z zalogowanym użytkownikiem nie będą aktywne.
Lepiej do toolbar-a JomSocialaowego dodać linki z Kunena forum, jednak trudno mi jest zgadywać jak masz, nie widząc strony, ani zaplecza. Ale myślę, że wiele rzeczy da się sprytnie połączyć. Jak coś napisz na priv

mkrol
02-05-2012, 09:35
Dzieki za pomoc. Ale już prawie rozwiązałem swój problem w inny sposób. Mianowicie zainstalowałem jeszcze inny moduł menu "Maxi menu CK". Nie wiedziałem że istnieją takie darmowe moduły i takie fajne :P. Udało mi się większość pozycji umieścić w tym menu. Jedynie te 3 małe ikonki, które pojawiają się w toolbar jomsocial po zalogowaniu nie potrafie ich w żaden sposób przenieść i dlatego muszą chyba zostać :( Ale i tak jest już o niebo lepiej. Jeśli jednak ktoś zna sposób na przeniesienie tych 3 ikonek to niech się podzieli ze mną :D

A moja stronka to forumopolis.pl (http://forumopolis.pl)

PeFik
02-05-2012, 13:42
haha, ikonki, myślałem że jesteś webmasterem, a nie klientem. To jest funkcjalność, której ot tak do menu nie wrzucisz, chyba że znasz php-a.

mkrol
02-05-2012, 13:50
Webmasterem :D Nie na pewno nie :P Jestem klientem i to bardzo początkującym, stąd te wszystkie pytania;)

Bazyl
02-05-2012, 13:54
Jestem klientem i to bardzo początkującym, stąd te wszystkie pytania
Dam Ci dobrą radę: mniej pokazuj jęzor, zrobi się miło...