PDA

Zobacz pełną wersję : Tab module



Juraviel
27-12-2006, 23:47
Serwus,
Czy ktoś posiada dokumentacje zawierającą obsługe tego modułu?. Wiem że dzięki niemu można stworzyć wewnątrz jednego modułu 2 zakładki (taby). Tylko nie wiem jak po instalacji pracować na plikach i co, gdzie dytować. Prosiłbym o wskazówki jeśli ktoś wie, lub posiada dokumentacje do przestudiowania. Załączam moduł.

Dzięki,

artekk
02-01-2007, 18:43
Witam,
skad masz ten moduł?
jak zobacze strone skad go pobierałes to łatwiej bedzie znalezc do niego dokumentajce, chętnie pomoge bo ten moduł tez mi sie podoba

Juraviel
02-01-2007, 19:51
łap
http://extensions.joomla.org/component/option,com_mtree/task,viewlink/link_id,727/Itemid,35/

artekk
03-01-2007, 02:12
heh, tak się meczyłem żeby cos takego zrobić przy pomocy javy i css (taki sam efekt) a tu gotowy moduł, dzieki - troche sie pobawie i spóbuję Ci pomóc
Pozdrawiam

Juraviel
03-01-2007, 13:17
Dzięki, zobaczymy co wymodzisz, może ty wpadniesz o co tam chodzi ;)

magdaa
03-01-2007, 14:53
This module allows to use lots of modules in one position on your web site.


moduł pokazuje dwie pierwsze pozycje z listy modułów, które znajdują się w określonej lokalizacji.

przykład:

domyślnie po instalacji mod_tabmodul w opcjach ma ustawienie position: right. W związku z czym moduł ten weźmie do zakładek dwie pierwsze pozycje z listy modułów, które znajdują się w right.

artekk
03-01-2007, 15:04
zgadza sie i jak nie masz juz wolnych pozycji modułów i jak chcesz to wszystko miec ładnie uporzadkowane nowe pozycje modułow tworzysz w:
panel admina -> witryna -> szablony -> pozycje modułów
tworzysz nowy i pozniej dwa moduły którze chcesz miec w zakładkach ustawiasz na tej pozycji, tak zeby to nie musiały byc byc dwa pierwsze np z 10 i zebys nie musił ich przestawiac.