PDA

Zobacz pełną wersję : VM 1.1.9 stawki wysyłki w różnych walutach



hidden
03-05-2012, 22:32
Witam!

Mam problem z obliczaniem stawek wysyłkowych w zależności od użytej waluty. W zasadzie bez względu na kraj wysyłki w złotówkach stawka jest podawana poprawnie, ale kiedy zmieniam walutę, stawka szaleje. Tzn podczas składania zamówienia wszystko wygląda jak trzeba, ale na końcu pojawia się kwota 1 euro na przykład(!?). Stosuję stawki Poczty Polskiej i wysyłka do jakiejś tam strefy wynosi 15,30. VM przelicza to elegancko na euro, ale w ostatecznym zamówieniu opłata wynosi jw (1 euro). Podobnie jest z dolarami.
Wspomnę jeszcze, że w podsumowaniu wylicza jakieś dziwne podatki. Czasem podaje 24%, a czasem nawet około 26. Chociaż ostatecznie kwota podsumowania wynosi tak jakby było 23%.
Przeszukałem już wszystko (chyba) i już mi się kotłuje w głowie.
POMOCY!

big_krzysiek
03-05-2012, 22:48
Witaj hidden ...ale jesteś uparty...ostatnio wrzuciłem na forum jeden z przykładów jak można zhaczyć VM (http://forum.joomla.pl/showthread.php?63230-VirtueMart-numer-konta&p=282772&highlight=#post282772) w nieaktualnej wersji. Zaktualizuj, a na pewno otrzymasz odpowiedź.

Jdwind
04-05-2012, 00:52
big_krzysiek - nie wiem, czy dobrze widziałem, ale wydaje mi się, że tam była wersja exploita (chyba) dla VM w wersji <= 1.1.7.