PDA

Zobacz pełną wersję : Seria dodatków - duży projekt - proszę o pomoc.



rafalkokosinski
06-05-2012, 14:21
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.

Jestem w trakcie tworzenia dużego innowacyjnego projektu, który oparty jest (ma być) na silniku Joomla!
Chciałbym system Joomla! przekształcić w swego rodzaju sklep internetowy, z tym, że użytkownicy będą mieli możliwość kupna jak i sprzedaży danego produktu. (nie mogę zdradzić czego konkretnie :)).
Chciałbym uzyskać od obeznanych w owym silniku informacje na temat modułów/dodatków, które umożliwiały by dodanie na stronie następujących udogodnień:

Otóż po rejestarcji sprzedającego chciałbym aby miał on możliwość uzupełnienia swojego profilu w takie dane:

O mnie (imię, nazwisko, data urodzenia etc.);
Portfolio;
Moje produkty/projekty;

Oraz inne dane, do których wgląd mieliby wszyscy użytkownicy portalu.
Osoba sprzedająca miałaby możliwość dodawania swoich produktów, ustalania ich ceny, miniaturki, opisu etc. oraz opublikowania go na stronie głównej.
Chciałbym również wprowadzić system weryfikacji. Tzn. sprzedający będzie zweryfikowany dopiero po przelaniu 5 zł na konto bankowe. Dopiero wtedy będzie mógł sprzedawać. Chciałbym aby informacja o tym, że użytkownik jest zweryfikowany była umieszczona obok nicku sprzedającego. Prościej mówiąc chciałbym dowiedzieć się w jaki sposób stworzyć taki panel administracyjny dla sprzedających (z takimi funkcjami).

Strona na pozór wydaje się być podobną do Allegro, aczkolwiek nie wiem czy Joomla! jest odpowiednim silnikiem dla takiego portalu. Chciałbym uzyskać informacje na temat tego jak taką stronę/portal wykonać. Jestem świadomy tego, że nie będzie to proste, ale licze na waszą pomoc i zdanie na ten temat.

Zainteresowanych szczegółami portalu proszę o kontakt pw.

Pozdrawiam! :)

Gall Anonim
06-05-2012, 14:49
1. Możliwe - aczkolwiek zadanie dla speca,
2. Sugeruję jednak Joomla 2.5
Jeżeli chcesz uzyskać informacje jak taką stronę wykonać to proponuję - kurs :-)
Pzdr

Bazyl
06-05-2012, 15:42
eee
pomozmy koledze. niech zarabia kase.
dzielic sie nie musi bo przeciez ma wszystko za darmo

PeFik
06-05-2012, 16:29
1. Do profili możesz wykorzystać albo JomSocial albo CB
2. Pewnie i tak będziesz musiał coś zlecić programiście

Zakładam, że powyższa specyfikacja jest tylko skrótowa, a tą właściwą min 10 stronicową masz osobno.