PDA

Zobacz pełną wersję : Kide Shoutbox Free



maciekek
07-05-2012, 19:11
Witam wszystkich,
zainstalowałem na swojej stronce Kide Shoutbox Free (to będzie mój pierwszy dodatek). Wszystko ładnie działa, ale dookoła niego jest taka brzydka, gruba, czarna ramka. Chciałbym ją zmienić na cieniutką i szarą. W ustawieniach tego nie mam. Rozumiem, że muszę pogrzebać w pliku CSS? Znalazłem więc ten plik, poprawiłem. No i jak to teraz nadpisać? Próbowałem instalować od nowa ale ramka nadal jest taka sama.

Dziękuję za pomoc.

Bazyl
07-05-2012, 19:18
1. Temat watku jest sprzeczny z Regulaminem.
2. Jesli myslisz, ze wszyscy znają to, co zainstalowałeś to sie mylisz.
3. Link do Twojej strony z problemem

maciekek
08-05-2012, 14:56
Zadając pytanie na forum nie liczbę, że wszyscy będą znać odpowiedź na moje pytanie lecz na to, że jest tutaj ktoś kto zna. Przecież nigdy nie ma tak, że wszyscy je znają! Poza tym ja nie pytam się o dodatek tylko jak napisać zedytowane pliki dodatku? Nie wiem czy mam jeszcze raz instalować dodatek wykorzystując zedytowane pliki czy jeszcze inaczej? Wydaje mi się, że procedura jest zawsze taka sama, czyż nie? (Bardzo proszę mnie poprawić jeżeli się mylę). Chciałem poprawić tytuł wątku jednakże opcja jest niedostępna ponieważ minęło więcej niż 30 minut dlatego proszę o zmianę tematu w moim imieniu.

tomaszek83
08-05-2012, 15:03
plik nadpisujesz za pomocą klienta FTP.

maciekek
08-05-2012, 19:45
Dziękuję!