PDA

Zobacz pełną wersję : Wyświetlanie modułów



andrzejsadecki
08-05-2012, 21:02
Witam.

Zainstalowałem nowy komponent i moduł do niego. Utworzyłem pozycję w menu do modułu, wszystko się wyświetla poprawnie i tak jak ja chce.

Mój problem zaczyna się gdy kliknę na pozycję w module (np ostatnio dodany album), wtedy przechodzę do tego albumu, ale niestety cały czas pozostaje widoczny moduł z ostatnio dodanymi albumami.

Informacje o albumie są wyświetlane przez jdoc:include type="component", natomiast moduł przez jdoc:include type="modules" (jest to raczej oczywiste, ale wole napisać w razie co).

Szukam jakiegos sposobu, aby po kliknieciu pozycji w module i przejsciu do komponentu, "kliknięty" moduł znikał i był dostępny tylko pod linkiem "mojastrona.pl/albumy/" a juz nie pod "mojastrona.pl/albumy/1-album/"

Pozdrawiam.

Bazyl
08-05-2012, 21:30
Hej,

Nalezy utworzyć pozycje w menu dla mojastrona.pl/album y oraz mojastrona.pl/albumy/1-album, a następnie wyswietlić moduł tylko dla jednej pozycji w menu.

andrzejsadecki
08-05-2012, 22:01
tylko wszystko po mojastrona.pl/album/ jest generowane automatycznie przez komponent.

Musze znalezc jakis sposób aby moduł 'ostatnio dodane albumy' był w jakis sposób ukrywany po kliknięciu na wybrany album

Bazyl
08-05-2012, 22:30
To moze zdradź nazwę tego tajemniczego komponentu i podaj adres swojej strony?