PDA

Zobacz pełną wersję : Po udanej instalacji i wpisaniu adresu pojawia się ponowna instalacja :(



Tommy01
19-01-2006, 17:58
Witam
Mam taki problem instalowałem już joomlę wersję 1.0.3 oraz 1.01 i jest to samo za każdym razem.Otóż instaluje joomlę na goin.pl przechodzę całą instalację i na koniec mam: gratulacje joomla została zainstalowana, pisze że muszę tylko utworzyć plik configuration.php oraz że mam usunąć katalog installation. Wszystko fajnie ale po pliknięciu w "zobacz serwis" lub "panel administracyjny" znowu pojawia się TEST PRZEDINSTALACYJNY :( (instalowałem kiedyś na ovh.org i tam pojawiała się strona z informacją że mam usunąć katalog installation) tutaj tak nie jest.
Może ktoś pomoże ?

Pozdrawiam Tommy

stone
19-01-2006, 18:32
Bo nie robisz tego o co cie prosza:)
Poniewaz serew na ktorym instalujesz nie pozwala na utowrze pliku z poziomu instalatora musisz zalozyc go sam i wkleic do niego kod ktory jest Ci podany podczas instalacji

Dylek
19-01-2006, 18:44
Wlasnie chcialem to napisac :)
Poza tym zawsze mozesz stworzyc (przed instalacja) pusty plik configuration.php, nadac mu odpowiednie prawa i wtedy instalator sobie wrzuci do niego co tam mu potrzebne. Wtedy rzeczywiscie po instalacji wystarczy jedynie usunac katalog instalacyjny i.... voila! :)

Tommy01
19-01-2006, 18:52
No to ja już nie rozumiem :D Za każdym razem tworzyłem plik configuration.php i wrzucałem na serwer oraz kasowałem od razu katalog installation tyle tylko że było to po przyciśnięciu "zobacz serwis" a teraz wrzuciłem plik przed wejściem do serwisu lub panelu i... działa ehh :P
Dzięki za pomoc !
Pozdrawiam Tommy