PDA

Zobacz pełną wersję : Nie wyświetla na witrynie dodatkowych pól z dodatku: użytkownik-profil



Super_mousee
15-05-2012, 16:11
Mam zainstalowanego Joomla 2.5.2 - od kilku tygodni.

Chciałam na witrynie w "Menu użytkownika" zamieścić "Twój profil/dane osobowe" dostępne dla grupy "registered."
To co mam w "Dodatek: Użytkownik-Profil" czyli dodatkowe pola typu: Adres1, Adres2, Miasto, itd - zaznaczyłam niektóre jako "opcjonalne" a niektóre jako "wymagane" - np. "Miasto", "Województwo",...
Te dodatkowe pola wyświetlają mi się na formularzu rejestracyjnym/przy próbie rejestracji i na zapleczu: Użytkownicy/Dostosuj konto użytkownika/Profil użytkownika.
Na witrynie w "Twój profil" widoczne są tylko podstawowe dane użytkownika: pełna nazwa, użytkownik, hasło, email - nie ma tych pól dodatkowych z Dodatek:Użytkownik-Profil - czyli nie ma: Adres1, Adres2, Miasto,....
Ten dodatek - dałam uprawnienia dla "registered", pozycja w menu "Twój profil" też jest dla "registered" , użytkownicy (póki co wpisani ręcznie w Panelu Administracyjnym i 1 użytkownik wpisany z formularza rejestracyjnego) - użytkownicy należą do grupy "registered".

Starałam się poszukać przyczynę problemu - ale z Wiki-Joomla oraz Google nie udało mi się znaleźć namiaru na to dlaczego te dodatkowe pola na witrynie nie wyświetlają mi się.

Może ktoś podpowie czego brakuje, że te pola nie wyświetlają się?

---------- Post dodany 15-05-2012 o 14:11 ---------- Poprzedni post był 14-05-2012 o 14:32 ----------

Mam jeszcze dodatkowe pytanie:
Czy jest jakiś inny dodatek, którym mogłabym do profilu użytkownika dodać jeszcze inne dodatkowe pola o wybranych nazwach, typach i długościach pola?
Chodzi mi o możliwość wyświetlania i edycji tych pól na witrynie - nie jest potrzebne, żeby te moje dodatkowe pola były na formularzu rejestracyjnym.