PDA

Zobacz pełną wersję : Joomla 1.0.12 - Czy warto ?



webdj.pl
29-12-2006, 13:24
Witam.
Mam pytanie czy trzeba zaaktualizować na joomle 10.11 nowę wersję 1.0.12 ? I czy ta wersja 1.0.12 jest Stabilna ?

Bo niechcem potem ze strony zrobić sieczki...

Pozdrawiam i proszę o info ... !

Rybik
30-12-2006, 00:28
[poprzednia dysputa usunieta]

Kazda wersja jest anonsowana u nas w newsach (www.joomla.pl (http://www.joomla.pl)) i tam opisujemy jej charakter (zalecana/niezbedna/kosmetyczna) oraz status (beta/RC/stable) dodatkowo najwazniejsze informacje zawarte sa rozniez w plikowni w opisie pobieranej paczki.

Ja przepraszam ze wyjechalem z pyskiem pierwszy ale postepujace rozleniwienie userow doprowadza do tego ze forum pelne jest smieci i nie sposob potem czegokolwiek znalezc a sa tacy ktorzy szukajek uzywaja. Drugim i najwazniejszym powodem mojego warczenia na forum jest to ze nie zamierzamy wiecznie odpowiadac na te same pytania.

Nikt juz nie wymaga przekopywania calej dokumentacji ale jezeli pytasz o informacje ktora jest na glownej stronie PCJ oraz w opisie pliku ktory pobierasz to uwazam ze w taki czy inny sposob reprymenda sie nalezy.

Korzystacie z serwisu prowadzonego przez hobbystow dla wszystkich, laurek sobie pisac nie kazemy, wynagrodzen nie pobieramy wiec milo by bylo przynajmniej przyczynic sie do tego zeby nam sie kolejny rok chcialo - poprzez przyswajanie informacji ktore sa pod nosem i wykorzenianie nawyku latania ze wszystkim na forum.

rox11
02-01-2007, 17:45
Witam.
Mam pytanie czy trzeba zaaktualizować na joomle 10.11 nowę wersję 1.0.12 ? I czy ta wersja 1.0.12 jest Stabilna ?

Bo niechcem potem ze strony zrobić sieczki...

Pozdrawiam i proszę o info ... !

warto http://secunia.com/advisories/21666/

EmiS
03-01-2007, 13:20
Myślę że tak :D

Rybik
03-01-2007, 13:46
Solution:
Update to version 1.0.11.


Jak juz piszecie jakies ... to przynajmniej popierajcie je jakimis cytatami, zeby poszlo na kogos innego. Link ktory zostal podany prowadzi ro raportu o wersjach sprzed 1.0.11 i zalecany jest upgrade do 1.0.11 (wersja ta byla wyraznie opisana jako zalecana/krytyczna)