PDA

Zobacz pełną wersję : moduł logowania



jaackoo
18-05-2012, 11:31
Witam
Chiałbym zrobić tak by na stronie po zalogowaniu był dostępny plik do pobrania.
Dodałem "login form" ale tam są dostępne zbędne dla mnie rzeczy takie jak:


Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy?
Załóż swoje konto!

Chce by był jeden tylko user którego będe podawał sam a nie by sami zakłądali konta - jak to usunąć najlepiej?

I czy jest lepsze rozwiązanie może jakiś dodatek?

Pozdrawiam

Bazyl
18-05-2012, 11:51
Witam,

Nie zezwalasz na zakłądanie nowych kont.
Sam dodajesz usera.
Publikujesz moduł, w którym masz plik. Dostęp dla modułu ustawiasz: zarejestrowany

jaackoo
18-05-2012, 11:54
Witam
Dziękuję za odpowiedź.

Chwile wcześniej udało mi się wyłączyć właśnie zakładanie kont ale nadal zostało:


Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy?

Jeśli mogę prosić to czy mógłbyś bardziej rozbudować wypowiedź odnośnie publikacji modułu z tym plikiem?

Pozdrawiam

Bazyl
18-05-2012, 11:57
User sobie zmieni hasło, jak zapomni...
Tworzysz nowy moduł: własny kod html, umieszczasz w nim link do pliku, dostęp dla modułu ustawiasz: rejestrowany.

jaackoo
18-05-2012, 12:04
Hasło ma być uniwersalne dla kilku uzytkownikow więc nie chiał bym by mógł ktoś zmieniać hasło sam.

Bazyl
18-05-2012, 12:10
Pisałeś o jednym użytkowniku...
Należy edytować pliki modułu korzystając z metody nadpisywania szablonem.

jaackoo
18-05-2012, 12:29
chodziło mi o jednego użytkownika w bazie ale logować się na niego będzie kilka osób:)
Dzięki za pomoc

Pozdrawiam

Gall Anonim
19-05-2012, 17:03
@jaackoo daj sobie spokój z tworzeniem konta użytkownika i zrób dostęp do dalszej treści artykułu tylko za hasłem - są dodatki na JED które to umożliwiają, pliki do pobrania zamieszczasz w części artykułu dostępnej po wpisaniu hasła dostępu - które w każdej chwili możesz zmienić i nie musisz się bawić w kwestię użytkownika, konta, czy też niepotrzebne dłubanie i nadpisywanie szablonem.
Pzdr

jaackoo
21-05-2012, 17:21
Witam

A mógółbyś podać nazwę takiego sprawdzonego dodatku?;)

Pozdrawiam