PDA

Zobacz pełną wersję : Problem po przeniesieniu joomla 2.5 z localhost na hosting



Jan_Dzban
18-05-2012, 15:38
Witam!

Przeniosłem instalację joomla z localhost (JAMP), na serwer i ku mojemu zdziwieniu - po kliknięciu na link do artykułu - artykuły się nie wyświetlają...

Nie mam pomysłu co mogło pójść nie tak... Miał ktoś kiedyś podobny problem?

link: http://astro-akademia.pl/kosmonauta.net/26


Dziękuję za pomoc :D

Karol99
18-05-2012, 17:16
Zobacz jak wygląda plik .htaccess, ewentualnie wyłącz i ponownie skonfiguruj proste adresy.

Jan_Dzban
18-05-2012, 17:35
Wszystko wydaje się być wporządku... Proste adresy były moim pierwszym pomysłem, ale niestety nie zmieniły zbyt wiele. Przeniosę witrynę jeszcze raz... Może to pomoże :D

Karol99
18-05-2012, 17:45
Zaczekaj... A wyłączenie prostych adresów co powoduje? (Tylko zwróć wtedy uwagę, że linki w menu mogą być w prostej postaci i nie działać - spróbuj zrobić nową testową pozycję)

Jan_Dzban
18-05-2012, 20:09
Wszystko działa normalnie... Adresy generowane są prawidłowo. Gdy przejdziesz na stronę artykułu wyświetla się menu strony... A dalej nie ma nic...

---------- Post dodany o 20:09 ---------- Poprzedni post był o 18:07 ----------

No i niestety - baza danych wgrana od nowa, pliki wymienione, config.php poprawny - ten sam efekt co poprzednio...
Cache wyczyszczone, wszystko powinno grać... A nie działa... Pomógłby ktoś? :D

ramiro
18-05-2012, 23:07
Artykuły wyświetlają się normalnie. Trochę zwalnia stronka ale wszystko gra.

Jan_Dzban
19-05-2012, 13:07
Hehe... Zbyt dużo godzin w jednym ciągu... Nie zauważyłem, że w phpMyAdmin zrobiłem zrzut bazy w Safe Mode :D
Więc... Temat do zamknięcia :D Dzięki za podpowiedzi :)