PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z bannerem głównym_przesunięcie



studiodobregowizerunku
18-05-2012, 17:37
Witam serdecznie,
nie wiem co narozrabiałam, ale widzę na różnych przeglądarkach nieznaczne przesunięcie banneru w stosunku to tekstu pod spodem. Pojawiło się jak wrzuciłam do trzeciej zakładki fotkę pod spodem.
Co mogę zrobić żeby to wyrównać?
Proszę pomóżcie, jestem w joomla początkująca :-)
Tutaj (http://www.fabriquedecor.pl)

ALEKSIEJ78
18-05-2012, 17:50
To nie banner się przesuwa, tylko menu górne o jakieś 15px :) sprawdź dodatki lub moduły które są włączone na podstronie gdzie się to przesuwa. Po kolei wyłączaj i sprawdzaj stronę, dzięki temu będziesz wiedział który powoduję to przesunięcie i albo zamienisz go na inny, albo po prostu w ustawieniach jego coś jest nie tak :)

studiodobregowizerunku
18-05-2012, 18:10
Widzisz, mówisz, że to menu górne, ale na różnych przeglądarkach różnie to wygląda. Myślę, że winowajcą jest tu Slimbox z zakładki galeria, bo to wszystko mi się stało jak zaczęłam grzebać przy galerii i zaprojektowałam ten banner z tymi zdjęciami pod bannerem głównym. Po umieszczeniu to wszystko mi się stało.

Gall Anonim
18-05-2012, 19:05
@studiodobregowizerunku - po kiego czarta pytasz skoro i tak wiesz lepiej - miałaś zrobić testy i sprawdzić a wdajesz się w dyskusję - jaki jest cel?
Dodatkowo powinnaś wiedzieć że różnice wyglądu pomiędzy przeglądarkami nie są czymś niezwykłym a dodany element może być aktywatorem a nie przyczyną problemu.
Proszę więc wykonaj testy które ci zalecono.
Pzdr