PDA

Zobacz pełną wersję : Autouzupełnianie strony komponentem RSS



oliver87
19-05-2012, 15:31
Witam serdecznie.

Sprawdizłem kilka bezpłatnych komonentów RSS do publikowania trści na stronie.

Wszystkie z nich działają na takiej zasadzie, że owszem, publikują nawet i pełną treść z obrazkiem ale od razu przekierowują do źródła.

Czy jest jakiś komponent który umozliwi wczytanie do zawartości artykułów Joomli 2.5 lub 1.5 intro artykułu wraz z obrazkiem z kanału rss?
Cel jest taki, aby wiadomości w formie intro arytkułu z tutułem i pierwszym obrazkiem były za pomocą komponentu rss wcielane do treści artykułu.

REasumując komponent RSS tworzyłby tylko zajawki artykułów wraz z ich tytułami oraz obrazkami. Z tą różnicą, że po kliknięciu w tytuł takiego intro lub jego obrazka powinnoa otwierac sie strona z artykułem na moim serwerze gdzie zjaduje się intro, obrazek i link źródłowy do artykułu.

PeFik
19-05-2012, 18:33
1) Proste rozwiązanie - poszukał wśród płatnych, bo mają to co chcesz
2) Trudne, ale ciekawsze dla ludzi - zacznij sam pisać mądre artykuły a nie buduj własne strony w oparciu o cudze RSS (chyba że się myślę, wtedy sorry)

oliver87
19-05-2012, 21:17
DObrze gadasz! ;) Ten schemat chciaem wykorzystać dla własnych stron na których chcę włączyć RSS żeby delikatnie podlinkować artykuły. A z innych stroch chciałem zrobić to testowo, bo jak zobaczy się na jakie różne sposoby można "czytać" takiego RSS to szybciej można na właściwe rozwiązanie wpać ;)