PDA

Zobacz pełną wersję : Strona do oceny - ponownie...



freeriders
19-05-2012, 20:12
Witam, stary adres strony tutaj: www. internet-kutno.pl/powiaty - tę stronę zjechaliście okrutnie i słusznie :) troche ją poprawiłem: www. kurier-powiatu.pl - dajcie jakieś podpowiedzi sugestie, strona ładuje się już dużo szybciej.

ps. mam problem i nie wiem jak go zjeść. Gdy np. wybiorę z polecanych filmów artykuł: Dorwać Gringo -- lub jakikolwiek artykuł z sąsiednich powiatów - te artykuły otwierają się ale giną boczne kolumny. Moduły w bocznych kolumnach są wyłączone tylko dla np Tablicy z Top menu lub są wyłączone dla KATALOGU FIRM I INSTYTUCJI. Nie wiem w czym jest problem...

----------
joomla 1.5.9
Joomla na zawsze ;)

PeFik
20-05-2012, 10:33
1) Coś źle się ją (stronę www) czyta - obstawiam, że za to winę ponosi zbyt mała wartość w line-height (CSS) - styl definiuje odstęp pomiędzy liniami np. tekstu. Porównaj sobie do dużych serwisów.
2) Jeśli chcesz zachęcić ludzi - zrób podziały tematyczne na 1 stronie (w zależności od kategorii newsa) - coś na wzór --> http://demo.gavick.com/joomla16/jul2011/

freeriders
20-05-2012, 20:14
Odstępy między wierszami to był celowy zabieg, z czasem będą dochodzić nowe teksty i działy na głównej stronie i dlatego chciałem to jak najbardziej ściaśnić, może i błąd... Nie masz pomysłu dlaczego giną mi boczne kolumny po wybraniu artykułu z kolumny środkowej lub prawej???