PDA

Zobacz pełną wersję : PayPal



karolsk
21-05-2012, 23:58
Witam.
Właśnie kończę swoją pierwszą stronę w joomli. Do całkowitego zakończenia brakuje mi tylko możliwości płacenia. Nie chce instalować żadnego sklepu bo nie jest mi do niczego potrzebny. Mam 5 produktów które będą sprzedawane cały czas przynajmniej na początku. Założyłem konto na PayPal-u i wygenerowałem przyciski potrzebne mi do tego. Przyciski produktów umieściłem w artykule podpiętym pod moduł zakładek (SP Tabs) a dla koszyka stworzyłem dodatkowy moduł (własny HTML). Problem polega na tym że przyciski w zakładkach nie działają, a po kliknięciu na koszyk otwiera mi w nowej zakładce moją stronę startową. I teraz pytanie czy ktoś ma jakiś pomysł jak wyeliminować ten problem nie korzystając z dodatkowych płatnych modułów. Nie znalazłem podobnego tematu więc będę wdzięczny za pomoc.

palyga007
22-05-2012, 00:01
Linka chociaż podrzuć.

karolsk
22-05-2012, 13:58
Problem rozwiązałem sam. Okazało się że Joomla lubi zmieniać kod przy wklejaniu kodu html. Wystarczyło zmienić filtrowanie (na nie filtruj) w opcjach użytkownika- super user. To tak na przyszłość jakby ktoś miał taki sam problem.