PDA

Zobacz pełną wersję : Szczegóły Nadrzędna kategoria: -jak to wyłączyć



Tomeqqq
22-05-2012, 15:41
Witam

Jak wyłączyć Szczegóły i Nadrzędna kategoria w przeglądzie artykułów. Przeklikałem chyba całość i nie jestem w stanie tego zrobić, ani w konfiguracji globalnej ani w konfiguracji danej kategorii. Na forum szukałem odpowiedzi ale jedyny wątek który był podobny jest w koszu i nie mogłem go podejrzeć ani edytować.

Pozdrawiam

iwonka
22-05-2012, 17:20
W panelu administracyjnym wejdz sobie na liste kategorii, nastepnie kliknij na ikonke OPCJE ktora znajduje sie w pasku zadan kolo pomocy i tam odznacz to, czego nie chcesz...

Tomeqqq
23-05-2012, 09:05
OK, niejasno się wyraziłem. W opcjach nie potrafię znaleźć opcji która by mogła to wyłączyć. Jak pisałem wyżej prawie całość przeklikałem, z wyjątkiem rzeczy które wiem że napewno wpływu na to nie mają. Możesz podpowiedzieć która to konkretnie opcja?

szopik
23-08-2012, 15:56
Również dołączam się do pytania. Nie chodzi o wyłączenie wyświetlanej kategorii czy podkategorii bo ona może zostać natomiast jak wyłączyć sam napis "Kategoria" przykład widoczny na obrazku chodzi o zakreślone na czerwono pola. Jak się tego pozbyć przypuszczam że to joomlowa sprawa więc gdzie tego szukać w kodzie?
5761

grzesiek_w
23-08-2012, 18:28
zobacz w opcjach artykułu w pozycji menu w której wyświetlany jest artykuł lub samym artykule

szopik
24-08-2012, 11:51
Nie chodzi mi o wyłączenie całkowicie wyświetlania w jakiej kategorii jest artykuł chodzi mi o skasowanie słowa "Kategoria:" oraz "Nadrzędna kategoria", "Szczegóły", "Opublikowano:" <- tego chce się pozbyć tych dziwnych słówek