PDA

Zobacz pełną wersję : JSN ImageShow zamiast zaplecza Joomla!



paqpoint
25-05-2012, 00:07
Witam wszystkich, mam następujący problem:
gdy próbuję dostać się do zaplecza Joomla, po wpisaniu "nazwa strony/administrator", zamiast okna logowania pojawia się zaplecze umieszczonej na stronie galerii JSN ImageShow z ikonami "Panel startowy", "Zarządzanie kolekcjami" itd, natomiast nie ma menu zaplecza Joomli. Strona działa i wszystko na niej jest ok, ale nie można wejść na zaplecze. Domyślam się, że coś popsułem, ale jestem b. początkujący i nie mam pojęcia, co z tym zrobić. Będę bardzo wdzięczny za podpowiedź.

tomaszek83
25-05-2012, 00:20
może adres strony? co ostatnio robiłeś na stronie? skoro jesteś początkujący to pewnie przed "psuciem" zrobiłeś sobie kopię zapasową serwisu?

paqpoint
25-05-2012, 13:42
Dzięki za odpowiedź i oczywiście nie, nie zrobiłem kopii. Jeśli chodzi o adres, to może jeszcze raz wyjaśnię: po wpisaniu adresu strony, witryna otwiera się i wszystko działa prawidłowo. Natomiast kiedy chciałem dodać jakiś tam artykuł i do adresu witryny dopisałem "/administrator", zamiast okna, w którym wpisuje się nazwę użytkownika i hasło, pojawiło się zaplecze galerii JSN ImageShow, i całe logowanie zostało pominięte. No i nie ma możliwości przejścia z tego zaplecza do zaplecza Joomli. Nie wiem, czy napisałem to dość przejrzyście. W każdym razie adres chyba nie ma tu nic do rzeczy.
Ostatnio uruchamiałem formularz kontaktowy z tym, że po moich działaniach w witrynie wszystko było ok. Fakt, że do zaplecza nie logowałem się ponownie, bo nie było poco.

tomaszek83
25-05-2012, 14:10
a po wpisaniu frazy adres_strony/administrator/index.php także jest błąd?

paqpoint
25-05-2012, 15:28
Tak, konsekwentnie.