PDA

Zobacz pełną wersję : Zbędny nagłówek artykułu



MarkCrane
27-05-2012, 20:55
Witam,
mam problem z dokładnie trzema artykułami, które podczas prezentacji wyświetlają zbędny nagłówek „Artykuły” i to w dodatku jako h1. Nie mogę wpaść na trop skąd się to bierze. Nawet utworzenie nowego dokładnie takiego samego artykułu pod nową nazwą nic nie zmienia. Nadmienię, że pozostałe artykuły z tej samej grupy, oraz wszystkie inne takiego problemu nie mają.
Chodzi o artykuły z menu, Strona główna. Trzy pierwsze „otrzymują” nagłówek „Artykuły”, ostatni nie.
Strona www.englishforus.eu (http://www.englishforus.eu)
dzięki za jakieś sugestie.

ramiro
27-05-2012, 22:23
W pliku index.php znajdź następujacy wiersz:

<div id="system-message-container"> </div> <div class="item-page">
<h1> Artykuły </h1>

Zakomentuj wiersz h1 wraz ze znacznikami.

MarkCrane
27-05-2012, 23:30
Nic z tego mój przyjacielu. Żaden plik index.php nie ma takiej opcji. Wszystkie artykuły w tej kategorii mają dokładnie takie same ustawienia. Ale coś jest nie tak ogólnie z Joomlą. Pozbyłem się problemu w dość pewnie nietypowy sposób. Skopiowałem artykuł, który nie miał tej właściwości poleceniem „skopiuj artykuł” i wkleiłem treść z artykułu „zainfekowanego”. Problem doraźnie zniknął.

zwiastun
28-05-2012, 00:30
Wystarczy porównać ustawienia, by znaleźć "winowajcę"

MarkCrane
28-05-2012, 06:22
Sorry Zwiastun,
ale jak myślisz, co ja zrobiłem najpierw? WSZYSTKIE ustawienia były dokładnie takie same! Chyba, że COŚ przeoczyłem, ale to mało prawdopodobne. Sprawdzałem kilka razy.

ramiro
28-05-2012, 09:17
Nic z tego mój przyjacielu. Żaden plik index.php nie ma takiej opcji. Wszystkie artykuły w tej kategorii mają dokładnie takie same ustawienia. Ale coś jest nie tak ogólnie z Joomlą.
Wrzuć plik index.php to zobaczymy co i jak. Myślę, że coś przeoczyłeś i da się to wyłączyć z systemy Joomla!. Sam miałem kiedys podobny problem. Było to dawno i nie pamiętam dokładnie jak to zrobiłem wtedy.

zwiastun
28-05-2012, 13:38
ale jak myślisz, co ja zrobiłem najpierw? WSZYSTKIE ustawienia były dokładnie takie same!
Widocznie jednak coś przeoczyłeś :) Albo nie dostarczasz wszystkich informacji, by na odległość rozstrzygać, gdzie pies pogrzebany. Może masz coś poprzestawiane w plikach widoków w szablonie (wtedy zaglądanie w plik index.php też niewiele da) :)

mofik
18-10-2012, 06:35
mi się zbędny nagłówek "Artykuły", z klasą "item-page" i h1 pojawił w momencie jak korzystam z dodatku JCE, edytowałem jakiś tekst w module własnym i podlinkowałem słowo do jakiegoś artykułu ale nie poprzez menu lecz poprzez artykuły (uff...). Najszybciej usunąć nie zmieniając podpięcia (bo czasem artykuł nie występuje w menu):
wpisując do css szablonu:


div.item-page h1 {display:none;}

Jdwind
18-10-2012, 08:07
A może po prostu: Menu -> Projektant Menu -> Opcje - > pokazuj nagłówek strony = Nie.

mofik
21-10-2012, 15:25
niestety nie. moje rozwiązanie jest dla artykułów nie podpiętych pod żadne menu.

Jdwind
21-10-2012, 15:35
Ale dla pozycji startowej tak?