PDA

Zobacz pełną wersję : Jogadgets problem z administrowaniem



kiszkar
30-12-2006, 15:09
zainstalowałem juz poprawnie tego bota , opublikowalem go , ale teraz nie wiem jak sie nim obsługiwac - kopiuje {jgxtimg src:=[folder/Marysia.jpg] width:=[320]} do treści artykulu i nic sie nie dzieje , puste pole -
aby zaczelo to dzialac trzeba sie bawić w tych plikach jgconfig.php itd ?

prosze o pomoc

josh
30-12-2006, 16:38
doinstaluj jeszcze buttony (http://www.joomlapl.com/component/option,com_remository/Itemid,32/func,fileinfo/id,149/) bedzie latwiej, bot musi byc opublikowany w plikach jgconfig grzebac nie musisz, musisz wskazac folder ze zdjeciem wczesniej utworzony i w nim wrzucone zdjecie np. {jgxtimg src:=[twoj_folder/nazwa_zdjecia.jpg] width:=[320]}

kiszkar
31-12-2006, 11:31
dzięks za info :P ale jest jeden problem nie działa mi miniatura zdjęcia

wiesz może dzlaczego ?

josh
31-12-2006, 11:59
nie dziala bo? nic nie pokazuje, nie pokazuje miniatury, pokazuje komunikat o bledzie?

powodow moze byc kilka, na forum niejednokrotnie poruszane, przejzyj posty o problemach z miniaturkami w jogadgets

kiszkar
31-12-2006, 12:32
Jest to stary \topic linki ktore tam są podawane już nie działają..

Miniatura mi się poprostu nie wyświetla jest taki czerwony krzyżyk zamiast zdjęcia. a jak klikam na nia to dopiero pojawia się zdjęcie powiększone

A jak wstawiam tą linijke z galerią : {jgxgal folder:=[zdj/galeria] cols:=[4]}to wyskakuje mi błąd :

Warning: opendir(zdj/galeria) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory , on line 667

:(