PDA

Zobacz pełną wersję : Menu



wasylek
30-12-2006, 18:36
Witam!
Staram się od jakiegoś czasu uzyskać najzwyklejsze menu 2 stopnia ale no nie wiem jak. Tworze menu zwykłe ale co potem zrobić żeby mieć podmenu?? Siedze nad tym od rana i mi nie wychodzi. Pewnie to jest proste ale prosiłbym o pomoc.

MENU_1
-Menu_2
Link w menu 2
Link w menu 2
Link w menu 2
Link w menu 2
-Menu_3(ten sam poziom co 2)
Link w menu 3
Link w menu 3
Link w menu 3
-Menu_4 i tak dalej.

Chodzi mi o coś takiego! Zawsze już mi się nie pokazuje menu_2 i się zatrzymuje. Nie wiem jak zrobić podmenu takie.

stone
30-12-2006, 22:57
we właściwościach link w menu 2 wybierasz jako elemnt top menu_2 i już :) Jak chcesz aby rozwinięcie było widoczne to zaznacz odpowiednią opcję we właściowościach modułu dla danego menu

wasylek
30-12-2006, 23:33
No dobra ale jak zrobić takie coś że w Menu_1 jest Menu_2?? To menu 2 nie ma być linkiem.
To ma być coś takiego( podam na przykładzie. Chce miec linki tylko tam gdzie jest nazwa zawodnika.

DRUŻYNY
-Nazwa drużyny 1
--Nazwa zawodnika w tej drużynie(link)
--Nazwa zawodnika w tej drużynie(link)
--Nazwa zawodnika w tej drużynie(link)
-Nazwa drużyny 2
--Nazwa zawodnika w tej drużynie(link)
--Nazwa zawodnika w tej drużynie(link)
--Nazwa zawodnika w tej drużynie(link)
-Nazwa drużyny 3
--Nazwa zawodnika w tej drużynie(link)
--Nazwa zawodnika w tej drużynie(link)
--Nazwa zawodnika w tej drużynie(link)

Teraz wychodzi mi tak że Nazwa drużyny n jest linkiem(a ja tego nie chce) i nie pojawiają mi się:
--Nazwa zawodnika w tej drużynie(link)
Poprostu u mnie w tej chwili wygląda tak i nie mogę tego zmienić

DRUŻYNY
-Nazwa drużyny 1
-Nazwa drużyny 2
-Nazwa drużyny 3
I są to linki których nie chcę a te podmenu się nie pokazuje mimo tego że w tym menu są ustawione. Brak jest nazw zawodników. Tylko nie wiem czemu.

stone
01-01-2007, 21:00
Nazwa drużyny musi być linkiem i tego nie obejdziesz, ja zwykle robię tak że ustawiam ten element jako link do pierwszego elementu z podmenu.

Co do widoku podmenu może dać mi dostęp do admina? To sprawdzę