PDA

Zobacz pełną wersję : Brak okna logowania do zaplecza



dropauto
03-06-2012, 08:48
Witam mam problem z oknem do logowania na zaplecze do Joomla 2.5.
Panel zniknął z dnia na dzień i nie był spowodowany tym że coś namieszałem (nie aktualizowałem niczego, nic nie modyfikowałem). Informatycy którzy stawiali stronę rozkładają ręce. Adres to http://dropauto.pl/administrator/index.php . Strona postawiona na home.pl. Panel zaplecza standardowy.
Pozostał tylko dostęp ftp.

palyga007
03-06-2012, 10:17
dlaczego jak kliknę wyloguj to mnie przekierowywuje na jakieś autoczęści?
1. uzupełnij live_site w configuration.php
2. wyłącz statystyki home.
to tyle na początek.

dropauto
03-06-2012, 17:12
Ok dzięki ale to nic nie zmienia.
Na tym samym serwerze mam inną stronę dlatego wiem że to nie wina home.pl.

loocek
03-06-2012, 17:32
Joomla! 2.5.? ??
To, że masz inną działającą stronę to niekoniecznie znaczy, że to nie może być wina H.
Skoro stawiali Ci tą stronę "informatycy" to nie powinni teraz rozkładać rąk, tylko zakasać rękawy i naprawić co się zepsuło.

EDIT:
Nie wiem czy zauważyłeś, ale na stronie nie działa żadna podstrona

palyga007
03-06-2012, 19:58
hmm...
możesz zrobić tak.

zainstaluj w jakimś podkatalogu nowego Joomla! jeśli tam będzie ok to przełącz nowo zainstalowaną stronę do starej bazy. Jeśli będzie ok to znaczy, że to problem plików na starej witrynie jeśli się wysypie to problem bazy.
W pierwszym przypadku nadpisz folder administrator w 2 zacznij od naprawy bazy w panelu phpMyAdmin jeśli to nie pomoże, to trzeba będzie "pogrzebać" ręcznie i spróbować dojść co jest nie tak.

Wylacz korzystaj z mod_rewrite w konfiguracji prostych adresow.


@loocek
Pomysl ile my teraz bedziemy musieli "skasowac" za pomoc w weekend po godzinach skoro informatycy nie dali rady ;)

dropauto
04-06-2012, 10:39
Już mam chłopaki z rav.pl pomogli wszystko działało tylko pod stroną
http://dropauto.pl/administrator/index.php?option=com_login
Dziękuje wszystkim za pomoc

ZAMYKAM TEMAT

zwiastun
04-06-2012, 10:41
Ten problem nie jest rozwiązany. Sugerowałbym odkrycie przyczyny takiego zachowania.

tomaszek83
04-06-2012, 10:42
tyle że to jest półśrodek... dobrze działająca Joomla powinna pokazać Ci okno logowania po wpisaniu dropauto.pl/administrator

Więc wcale nie cieszyłbym się z tej pomocy rav.pl... bo nadal jest coś nie halo.