PDA

Zobacz pełną wersję : Własny Serwer Aktualizacji,



qxyz
03-06-2012, 11:16
Zmiana odnośników do Serwera Aktualizacji z JoomlaCode ( update.joomla.org) na własny + przepisanie scieżki trybu aktualizacji dla każdego com_ mod_ plg_ pliku xml, z odnośnikiem do serwera w xml + właściwa struktura folderów na własnym Serwerze Aktualizacji wg plików xml. Ustawione i działa. Pytanie czy ustawiał ktoś jeszcze i czy zauważył problemy, jeśli tak to jakie ?

---------- Post dodany o 11:16 ---------- Poprzedni post był o 10:31 ----------

lol :D jeden moderatorów napisał mi na PW, że nie umie i wyzwał od śmierdzących gówien, ale może ktoś jakieś doświadczenie ma, którym chciałby się podzielić ze społecznością bardziej publicznie ?

zwiastun
03-06-2012, 11:24
jeden moderatorów napisał mi na PW, że nie umie i wyzwał od śmierdzących gówien
Proszę o precyzyjną informację na PW, kto Cię tak potraktował. Takie zachowanie moderatora jest niedopuszczalne. Proszę o kopię wypowiedzi moderatora.

qxyz
03-06-2012, 11:30
Wysłane, jednak panuje tu z tego co zauważam zasada wyższości i nie dotyczy to tylko jednej osoby, ale nadużywania swoich funkcji czy to prywatnie czy na forum. A coś konkretniejszego w zadanym temacie możesz ? Skoro już jakaś dyskusja nastała.

zwiastun
03-06-2012, 12:12
Przed chwilą otrzymałem pełną kopię korespondencji, w której - w chamski sposób atakujesz, nie po raz pierwszy tego moderatora.
W oskarżeniu, jakie formułujesz publicznie na forum również mijasz się z prawdą. Wyrwałeś cytowane przez moderatora przysłowie i odniosłeś je do siebie. Moderator nie wyzywał Cię, jak twierdzisz
od śmierdzących gówien
Niepotrzebnie natomiast wdał się z Tobą "dyskusję", za co poniesie stosowne konsekwencje.
Za rażące naruszenie obowiązujących tutaj zasad moderator powinien zablokować Twoje konto, co za chwilę uczynię.



jednak panuje tu z tego co zauważam zasada wyższości i nie dotyczy to tylko jednej osoby, ale nadużywania swoich funkcji czy to prywatnie czy na forum.
Przykro mi, znam te opinie. Ale są to zwykle opinie użytkowników, którzy naruszają podstawowe zasady korzystania z forum (i nie tylko tego Forum) i mają problemy z samooceną. Na forum pomagamy sobie rozwiązywać problemy z Joomla!, a nie problemy osobowościowe.

ad rem:
Opis problemu niezrozumiały. Przykłady definiowania własnych ścieżek w plikach typu .pkg

PS
Obrażania moderatorów dopuściłeś się również już wcześniej w publicznych wypowiedziach.