PDA

Zobacz pełną wersję : VirtueMart 2.0.6 pola dodatkowe



hidden
04-06-2012, 15:32
Witam!

Mam taki problem: chciałbym postawić sklep z meblami tapicerowanymi, ale nie wiem jak to ugryźć od strony wyboru wariantów tkaniny.
Przetrenowałem pola dodatkowe typu Dodatki, ale chyba nie do końca to zrozumiałem. Dodając atrybut, muszę wskazać produkt pochodny i robi się masa produktów pochodnych. A przecież to nie są produkty pochodne tylko warianty jednego produktu. Dodatkowo wybierając z listy produktów produkt, który jest produktem pochodnym, również mam możliwość wybrania innego produktu pochodnego :). Można chyba w ten sposób połączyć różnymi atrybutami wszystkie produkty w sklepie:). Wtedy nie trzeba już szukać tego konkretnego, tylko wybieramy na chybił-trafił, a później z różnych rozwijanych list "składamy" sobie ten właściwy. Ale to chyba nie może być aż tak absurdalne rozwiązanie i pewnie czegoś nie zrozumiałem.
Pytanie dodatkowe dotyczy możliwości wyboru tkaniny z grafiki. Tzn, czy istnieje możliwość dodania np. kanapy, która w opisie zawiera np. 7 zdjęć różnych tkanin. Po kliknięciu tkaniny, wybieramy kanapę w takiej właśnie wersji, sprzedawca dostaje zamówienie na kanapę Mariola w kolorze zielonym, deseń: liście dębu.
Czy VM2 daje takie magiczne możliwości?

Mam VM 2.0.6 na J!2.5.4

pzdr