PDA

Zobacz pełną wersję : Przejście z miniatur do artykułu



VojtasNH
04-06-2012, 15:48
Cześć , mam problem chciałbym umieścić galerie mniej więcej taka jak na stronie : http://savedoor.pl/dwuskrzyd%C5%82owe.php gdy klikniecie na jedna z miniatur przeniesie was do zdjecia oraz tekstu, próbowałem na joomli przez Simple Image Galery ale niestety to umożliwia dodanie miniatury i po kliknięciu pokazuje sie większe zdjęcie a mi chodzi o to aby było około 40miniatur w które jak kliknę przeniesie mnie do artykułu , co mogę zrobić ? Dzięki z góry za pomoc

a_m
04-06-2012, 17:11
zastosuj np. mavik Thumbnails, JUMultiThumb czy inny BK-MultiThumb; wszystkie mają opcję "miniatura w blogu jako link" lub coś w tym stylu

VojtasNH
05-06-2012, 13:59
dzieki, zainstalowałem mavik Thumbnails ale dalej mam problem jest opcjac "Miniatura w blogu jako link" niestety nie ma róznicy jak zaznacze na niej tak albo nie, nic sie nie zmienia zdjecie po kliknieciu otwiera sie w wiekszym oknie, nie ma tez mozliwosci wybrania artykułu w ktory ma mnie przenies ta miniatura , moge dodac wszedzie miniatury ktore beda tylko hiperłaczami i one beda mnie przenosic do odpowiedniego artykułu tylko czy bedzie to samo, ten sam efekt? zalezy mi na profesjonalizmie ma to byc strona przyciagajaca klientów a nie odstraszajaca ich.

a_m
05-06-2012, 14:22
Miniatura tworzona przez te pluginy przenosi do tego artykułu, do którego wstawiasz oryginalny obraz. Na wszystkich 3 dodatkach uzyskasz efekt jak z linka.

VojtasNH
06-06-2012, 16:16
dzieki zamykam temat