PDA

Zobacz pełną wersję : Widok listy kategorii



oliver87
04-06-2012, 19:53
taram się na Joomla 2.5 ustawić widok arytkułów w poszcególnej kategorii. Problem w tym, że cały czas widnieje lista zamiast przeglądu. Ustawiam to globalnie, to przegląd w opcji dostosowania kategorii a tutaj nic...

palyga007
04-06-2012, 23:01
A można jeszcze raz po polsku? Dwa zdania napisałeś a literówka literówkę pogania i nic zrozumieć nie idzie.
W pozycji menu też się to ustawia.

mariuszpiotrowskipl
10-06-2012, 18:36
Może w opcjach artykułów albo w parametrach menu, które ma prowadzić do przegladu artykułów.

oliver87
13-06-2012, 20:05
Używam templatki - darmówki - jtclassic v2 dla J! 2.5 - próbowałem juz chyaba wzystkiego...

na stronie głównej mam przegląd wszytkich kategorii. Jeżeli wejdę w konkretna kategorię to mam widok listy, a nie przeglądu. Przestawiałem chyba wszystko na każdy sposób, a dalej nie mogę widoku jednej kategorii ustawić na przegląd.

baatek
15-06-2012, 16:37
Podczas tworzenia menu ustawiasz czy to ma być lista czy przegląd kategorii czy artykułów. Inne ustawienia zmienią tylko sposób wyświetlania, ale nie to czy ma być lista czy przegląd. O ile dobrze ciebie zrozumiałem to musisz po prostu utworzyś raz jeszcze pozycję w menu.