PDA

Zobacz pełną wersję : Domyślny moduł logowania



janoda80
06-06-2012, 14:15
Witam!

Nie chcąc korzystać z domyślnego modułu logowania, zawartego w Joomli 2.5, wyłączyłem go, a następnie zainstalowałem sobie moduł Core Design Login. Nowy moduł działa bez zarzutu na mojej stronce, ale gdy spróbuję zalogowac się nie poprawnie, to pojawia mi się komunikat, o nie poprawnym logowniu "Nieprawidłowa nazwa użytkownika lub hasło albo nie masz u nas jeszcze konta" i pojawiają mi się pola do logowania z domyslnego modułu Joomli, który przecież wcześniej wyłączyłem (status "nie opublikowany"). Co trzeba zrobić, aby domyslny moduł logowania się nie pojawiał na stronce (poza poprawnym logowaniem się)? Załączam screena.

Pozdrawiam!

zwiastun
06-06-2012, 15:34
To nie są pola "z domyślnego modułu logowania", to jest strona Logowanie.

janoda80
06-06-2012, 15:36
A co zrobić, jeżeli nie chcę aby strona logowania się pojawiała, tylko samo okno modułu Code Design Login?

zwiastun
06-06-2012, 15:43
A z czym masz problem? Jeśli użytkownik wpisze błędne dane do logowania, to Joomla musi to jakoś obsłużyć - wyświetla stronę z komunikatem błędu i formularzem logowania. Wygląd strony możesz odpowiednio wystylizować, jeśli chcesz usunąć jakieś elementy, możesz skorzystać z alternatywnego szablonu strony Logowanie albo z techniki nadpisywania szablonem.

janoda80
06-06-2012, 16:01
W takim razie muszę się z tym pobawić i zobaczę, co z tego wyjdzie. Dziekuję.