PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z joomlaboard



zonk
20-01-2006, 04:04
Witam mam taki malutki problemik, a mianowicie po instalacji joomlaboard niby forum dziala ok ale wyskakuja bardzo brzydkie bledy ktore prezentuja sie tak

Warning: main(administrator/components/com_comprofiler/language/english.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/discosta/public_html/components/com_joomlaboard/joomlaboard.php on line 84

Warning: main(): Failed opening 'administrator/components/com_comprofiler/language/english.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php:/usr/share/pear') in /home/discosta/public_html/components/com_joomlaboard/joomlaboard.php on line 84

jak by ktos mial jakis pomysl jak zrobic zeby te bledy nie wykakiwaly to prosze pisac

z gory dzieki






z gory dzieki

zonk
20-01-2006, 05:19
rozwiazalem sam ten problem

problemem byl brak komponentu comprofiler

nie wiem jaki jest sens umieszczania w downloadzie komponentu forum jezeli potrebuje ten komponen innego komponentu, ktorego juz nie umieszczono w downloadzie

no ale dla osob ktore by mialy taki problem jak ja mialem z forum to polecam zainstalowac jeszcze ten komponent

http://www.joomlaya.com/component/option,com_remository/Itemid,27/func,fileinfo/filecatid,91/parent,category/

sogo
20-01-2006, 12:55
a wystarczyło w zakładce integracja w ustawieniach forum zaznaczyć, że się nie będzi integrować z Community Builder, miałeś zaznaczoną integrację a brak komponentu to się upominało :)

zonk
20-01-2006, 14:26
o faktycznie :>
chyba ta godzina nie pozwolila mi tego zobaczyc hehe a szukalem czy czegos takiego nie ma :>