PDA

Zobacz pełną wersję : Brak reakcji na logowanie



SugaR
07-06-2012, 18:15
Witam.
Postanowiłem na stronie założyć kilka stron w menu widocznych tylko dla zalogowanych. Jednak po zainstalowaniu modułu umożliwiającego rejestrację/logowanie, rejestracja działa poprawnie jednak gdy próbuję się zalogować z konta które założyłem, strona się odświeża i nie pojawia się nic nowego, nie pojawia się nawet napis, że 'jesteś zalogowany'. Tak samo nie mogę wejść na stronę gdy jest wyłączona w panelu administracyjnym. Nawet na koncie administratora. Jednak w panelu pojawia się że użytkownik się zalogował. Co może być problemem?
Z góry dziękuję za porady.

mboy
07-06-2012, 20:12
1) czy na standardowym szablonie (jednym z domyślnych) jest tak samo? Być moze używany przez ciebie szablon nie wyświetla komunikatów systemowych, wiem wystarczy dodac jedna linijkę, ale sprawdź proszę.
2) Jaka dokładnie wersja Joomla ? Mam nadzieje, że nie jakiś antyk w stylu 1.5.15 ? Zamiast 1.5.26

3) Problemów może być wiele ... ale bez danych np. adresu URL możemy sobie wróżyć z fusów

SugaR
07-06-2012, 23:15
Witam
1) Na standardowym szablonie dzieje się to samo. Po prostu odświeża stronę. W module pokazującym ile osób ogląda stronę pokazuje się że 1 użytkownik jednak pozycje w menu dla użytkowników zarejestrowanych nie pojawiają się. Tak samo było bez zmiany szablonu.
2) 1.5.26
3) Adres URL to makeupschool.edu.pl
Pozdrawiam

kruszyniak
15-09-2013, 11:06
Ja mam taki problem na firefoxie, nie mogę się zalogować i nie działa mi potwierdzenie przez captcha

kruszyniak
15-09-2013, 13:12
Już naprawione. Miałem wpisane w Konfiguracji globalnej >> ciasteczka >>ciasteczko domeny "nazwę domeny" - usunołem ten wpis i wszytko jest ok.

elhenio
16-09-2013, 09:56
Dzięki,
Walczyłem 4 dni z logowaniem do zaplecza a wystarczy cztery minuty na forum.

Miłego dnia wszytkim :):):) działa!!!!