PDA

Zobacz pełną wersję : Czy ta strona jest bezpieczna



Sanktum
09-06-2012, 20:59
Witam Was,

Mam spory problem.
Pare dni temu antywirus kiedy wchodziłem na swoją strone wykrył mi zagrożenie - kliknąłem aby blokował i na tym sie skończyło. Zostało zablokowane (chyba) jakieś włączenie innej stronki.

Potem tych problemów nie było.

Jednak kilka osób przesłało mi informację że strona jest zainfekowana.

Skanowałem czym sie da, ściągałem pliki na kompa i tez je skanowałem i nic nie jest wykrywane. Jedyne narzędzie które coś wykryło to: http://www.avg.com.au/resources/web-page-scanner/

Podaje adres strony: infokrk . pl - możecie mi pomóc i powiedziec czy tam mam jakiegoś wirusa czy nie, bo nie czaje.

Nie używam TC, nie zapisuje haseł i danych do logowania, sprawdzałem przez FZ daty modyfikacji plików i te które wydawało mi się że są podejrzane podmieniłem na inne.

Pozdrawia i czekam na pomoc.

Bazyl
09-06-2012, 21:04
Możesz powiedzieć, czemu wstawiasz aktywny link do zainfekowanej strony?!
Znajomi powiedzieli, avg powiedział - nie wystarzczy?

Sanktum
09-06-2012, 21:06
Pousuwałem co się dało, mi się nic nie wyświetla już że jest zainfekowane, ale nie wiem czy tak jest więc zamieściłem link abyście mi pomogli i powiedzieli - jak jest zainfekowany to prosze o usunięcie posta.

PeFik
09-06-2012, 21:31
Abyśmy mogli pomóc (ktoś mógł) wtedy musi miec pełny dostęp do FTP aby dokonać analizy plików źródłowych.
Na ogół infekowane są pliki szablonu, ale nie tylko te.

Bazyl
10-06-2012, 00:22
@Sanktum, dwa tygodnie chyba wystarczą na przeczytanie ze zrozumieniem Twojego własnego postu...

p.s. Nie opłaca się obrażanie innych ludzi.