PDA

Zobacz pełną wersję : Koszt pobrania



q3d
01-01-2007, 18:01
Witam,
w jaki sposób można skonfigurować doliczenia kosztu pobrania (stała kwota) do kosztów wysyłki. W chwili obecnej mam skonfigurowanych spedytorów oraz dwa sposoby płatności (przelew na konto i za pobraniem) Nie wiem jednak gdzie wprowadzić koszty pobrania.

Pozdrawiam,
q3d

Dylek
01-01-2007, 19:09
Zgaduje, bo dawno nie bawilem sie VM:
ustaw dwa rodzaje wysylki - 1. Poczta Polska (zalozmy priorytet) - powiedzmy 5 PLN i 2. Poczta Polska za pobraniem - zalozmy 15 PLN. W zaleznosci jaka klient wybierze wysylke - tyle mu doliczy.
Oczywiscie w zalozeniu ze koszta wysylki masz stale, i nie sa zalezne od wagi paczki.

q3d
01-01-2007, 19:56
Dziękuję za odpowiedź. Z tym rozwiązaniem zapoznałem się przeglądając forum ciekaw jednak jestem czy nie ma innej możliwości zgodnie z logiką:
Metoda wysyłki -> Metoda płatności.

Mogę przyjąć stałe koszty jednak o ile się orientuje to w przypadku kosztów pobrania są one uzależnione od kwoty pobrania.

porzeczek
01-01-2007, 22:02
Mogę przyjąć stałe koszty jednak o ile się orientuje to w przypadku kosztów pobrania są one uzależnione od kwoty pobrania.
Chyba źle się orientujesz, od roku pobraniówka nie zależy od kwoty pobrania, jedynie od wagi i sposobu przekazania pieniędzy.
P.

killersarenka@poczta.fm
27-02-2009, 13:09
Zgaduje, bo dawno nie bawilem sie VM:
ustaw dwa rodzaje wysylki - 1. Poczta Polska (zalozmy priorytet) - powiedzmy 5 PLN i 2. Poczta Polska za pobraniem - zalozmy 15 PLN. W zaleznosci jaka klient wybierze wysylke - tyle mu doliczy.
Oczywiscie w zalozeniu ze koszta wysylki masz stale, i nie sa zalezne od wagi paczki.


A co jak koszta wysyłki są zależne od kwoty zakupionego towaru - czy wtedy też można tak samo ustawić dwa rodzaje wysyłki?