PDA

Zobacz pełną wersję : Potwierdzenie rejestracji nowego użytkownika



skrzypek1364
12-06-2012, 11:21
Witam

Mam problem, mianowicie, kiedy nowy użytkownik się zarejestuje powinienem jako Super User otrzymać informację o nowym użytkowniku. Niestety taka informacja do mnie nie dochodzi, pomimo że mam ustawione powiadomienia na TAK. Sprawdzałem na poczcie SMTP i phpmail. Nigdzie nie dochodzą do mnie te informacje. Potwierdzenie rejestracji dla użytkownika (aktywacja linku) dochodzi bezproblemowo do każdego. Ktoś może pomóc ?

Pozdrwaiam

skrzypek1364
14-06-2012, 17:45
Witam

Czy ktoś jest mi w stanie pomóc z tym problemem ? Jest to dla mnie ważne i pilne, ponieważ postawiłem stronkę, jednak jak ktoś się zarejestrował to powinienem dostać info, a nie dostaję. Nowy użytkownik oczywiście takie info dostaje wraz z linkiem aktywacyjnym, więc wysyłanie poczty ze stronki działa. Będę wdzięczny, a jeśli ktoś będzie chciał na piwko to oczywiście zapłacę za to piwko przelewem :) lub jeśli blisko to kupie mu piwko albo flaszeczkę :D Pozdrawiam i POMOCY ! :)

nikszal
14-06-2012, 17:49
Zaglądałeś do Opcji komponentu Użytkownicy?

Znajdziesz tam rozwiązanie swojego "problemu".

skrzypek1364
14-06-2012, 18:04
Dzięki. Tyle zachodu o tak prostą rzecz. Ale człowiek uczy się na błędach :) Już nawet w formularzach przeszukałem, czy czegoś przez przypadek nie usunąłem, a tu taki banał :)

Wielkie dzięki :) Daj znać jak chcesz piwko :D
Pozdro