PDA

Zobacz pełną wersję : Kilka templatek - automat



fenix75
01-01-2007, 22:49
Witam,
Zastanawiam się czy jest możliwość korzystania z kilku templatek na raz ... ale nie chodzi mi o ten dodatek który pozwala samemu wybrać jedną główną templatkę z kilku tylko przypisać od razu do grupy.
Wytłumaczę o co mi chodzi.
Jeżeli mam w mainmeu działy np piłka nożna, Koszykówka, Siatkówka to czy da się przypisać oddzielną templatkę do odpowiedniej kategorii - grupy/tematu. Oczywiście miały by one cechy wspólne (logo portalu, nazwę itp) ale jak wiemy piłce nożnej nie powinno się dodawać do grafiki kosza a siatkówce bramki piłkarskiej.
poza tym ładniej by to wyglądało wchodzę na stronę główną i mam jedną templatkę a potem mam wybór gdzie chcę iść i jak wybiorę sistkówkę to będzie mi się pojawiał element graficzny związany z siatkówką a jak piłkę nożną to wiadomo piłka.
mam nadzieję ze to ktoś zrozumie i mi pomoże

Rybik
01-01-2007, 23:13
w managerze szat graficznych byla zdajesie opcja "przypisz" i co prawda nigdy nie uzywalem ale zawsze bylem przekonany ze sluzy to do przypisywania roznych szablonow do roznych czesci serwisu :)

fenix75
03-01-2007, 21:16
Dziękuję za pomoc, chyba ze mnie taki mały koziołek matołek, obiecuję ze następnym razem dokładniej będę szukał (ze słownikiem bo mój panel joomla1.0.11PL jest w wersji UK)