PDA

Zobacz pełną wersję : Synchronizacja avatara Joomla z Forum Kunena



cygler.s
13-06-2012, 14:58
Witajcie,
problem podstawowy: jak zsynchronizować avatary użytkowników, które wgrali poprzez swoje konto Joomla? Na forum Kunena pojawia się uniwersalny avatar i można wgrać go jeszcze raz przez ustawienia konta. Chciałbym, aby automatycznie wskakiwał avatar, który użytkownik wgrał przy rejestracji na stronie.

Grzebałem w ustawieniach, ale nie udało mi się tego zrobić...

cygler.s
13-06-2012, 15:15
Przepraszam, ale nie udało mi się za pomocą tej podpowiedzi dotrzeć do sedna :) Albo mi się wydaje, albo te moduły (Sliding Captions, Ice Caption) służą do wyświetlania galerii. Może nie dość klarownie wyjaśniłem mój problem - chodzi mi tylko o niedublowanie wgrywania avatara :)

zwiastun
13-06-2012, 15:32
To ja przepraszam,to była odpowiedź, która miała trafić do innego tematu :). Już ją likwiduję.

cygler.s
21-06-2012, 15:09
Czekam na kogoś, kto wie jak to zrobić :)

PeFik
21-06-2012, 18:49
Od kiedy to w Joomla podczas zakładania profilu można dodać avatar?
Wiem że Kunena forum w konfiguracji ma opcje integracji avatarów, ale tylko takie: 5573

cygler.s
21-06-2012, 19:59
To bardzo cenna uwaga :) Oczywiście chodziło o profil w K2. To doprecyzowanie pozwoliło mi szukać informacji tam gdzie trzeba i, niestety, dowiedzieć się, że nie ma takiej opcji (tutaj (http://www.kunena.org/forum/160-K-16-and-K-17-Common-Questions-Archive/76350-K2-avatar-integration) dyskusja).

Chyba że jest tu jakiś magik?

PS. Panie Pawle, załącznik nie działa. Ale wiem o jakie opcje integracji chodzi. Nie ma tam K2.