PDA

Zobacz pełną wersję : Wprowadzenie i Tekst główny



chlopiec
14-06-2012, 08:41
Chce dodać artykuł na stronie głównej z treścią wprowadzającą "Wprowadzenie", przyciskiem "więcej" i po kliknięciu z "Tekst główny". Wprowadzam treść wprowadzającą w edytor "Wprowadzenie (wymagane)" i treść główną w edytor "Tekst główny (opcjonalny)" i na stronie głównej pojawia się tylko treść wprowadzająca bez przycisku "więcej" i treści głównej.
Proszę o pomoc jak to rozwiązać? a może mam jakieś ustawienie w skórce i nie da się na tym szablonie tego zrobić?

Bazyl
14-06-2012, 08:53
Też Cię witam serdecznie...

Gdzie wprowadzasz ten swój tekst? Bo to o czym piszesz nie jest w standardzie w Joomla!.
Link do strony?
Napisałeś w dziale dla wersji 1.0. Którą masz wersję J!?
My na skórki mówimy szablon.

Początek jest tutaj: www.wiki.joomla.pl

chlopiec
14-06-2012, 13:11
Przepraszam Witam Was Serdecznie.

Moja jomla to: 1.0.12 Stable

Tekst wprowadzam tak jak na prtsc:
5545
czyli dodaje treść wprowadzającą i treść główną zaznaczam że ma być na głównej i jest na głównej ale tylko treść wprowadzająca bez możliwości przejścia ("czytaj całość >>") na treść glówną.

Bazyl
14-06-2012, 13:26
To jest nowa strona?
Teraz mamy 2.5.4 wersję...

zwiastun
14-06-2012, 13:27
Sprawdź, co masz w opcjach pozycji menu Strona startowa:
Czytaj całość [Read More] : Pozwala ukrywać lub wyświetlać pod tekstem skrótu artykułu łącze Czytaj całość prowadzące do strony z pełnym tekstem. Wybierz z listy rozwijanej jedną z opcji: Globalne, zgodnie z ustawieniami w konfiguracji globalnej, Pokaż lub Ukryj, aby zmienić ustawienie globalne. Jeśli tytuły zostaną przekształcone w łącza, zasadne jest ukrycie tego odnośnika.
Sprawdź też w konfiguracji globalnej na karcie Treść opcję Odnośnik: czytaj całość
http://www.pomoc.joomla.pl/content/view/126/26/1/3/

PS. Masz przestarzałą wersję Joomla, uaktualnij przynajmniej do 1.0.15

chlopiec
14-06-2012, 14:21
Nie wiem czy to miałem poprawić, ale mam tak ustawione i nadal nie działa.
5546

chlopiec
20-06-2012, 10:23
Czyżby to było tak skomplikowane że taka cisza w temacie? A jak bym uaktualnił do 1.0.15 co coś by pomogło?