PDA

Zobacz pełną wersję : Joomla 2.5.4. - pusta kategoria bez informacji o braku artykułów



buttman
15-06-2012, 10:58
Dokonałem migracji z J1.5 do 2.5.4 i zauważyłem, że gdy z pewnej kategorii artykułów 'spadną' wszystkie artykuły i chwilowo nie ma czego wyświetlać, to brak jest o tym jakiejkolwiek informacji - widać wyłącznie tytuł strony i puste miejsce pod spodem. Dla pewności ustawiłem 'pokaż' dla opcji 'Komunikat o braku artykułów' - zarówno w opcjach globalnych, jak i ustawieniach pozycji menu. Wciąż nic.

Testowo zainstalowałem gołą instancję Joomli 2.5.4 i dodałem do menu pozycję z pustą kategorią. Poustawiałem potrzebne opcje - ciągle nic.

Czy ktoś spotkał się z tym problemem? Może jakaś podstawowa dodatkowa opcja mi umyka?

bulito911
22-06-2012, 14:05
Witam,
niedawno otworzylem pdobny temat z takim samym problemem nieco szerzej opisany co robiłem i jak kombinowalem by jakoś to uruchomic.
http://forum.joomla.pl/showthread.php?64249-SZABLON-1-5-na-joomla-2-5&p=287502#post287502
Niestety jak narazie nie jestem w stanie tego naprawic i mniej wiecej na bieżaco wypisuje jak coś się ruszy mi do przodu.
Ale łatwo nie bedzie bo juz siedze nad tym juz ze 2 tyg.