PDA

Zobacz pełną wersję : Warning: Invalid argument supplied for foreach() .... on line 145 oraz line 167



coliberek1
15-06-2012, 13:03
Jest strona bazująca na Joomli 1.5.26
Osadzona na serwerze OVH

Wszystko było ok, aż kilka dni temu zaplecze zaczęlo strasznie powoli chodzić.

Od wczoraj pojawia się ostrzeżenie:


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in www/administrator/modules/mod_menu/helper.php on line 145

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in www/administrator/modules/mod_menu/helper.php on line 167

A przy próbie wejscia w cokolwiek, o ile się wogóle otworzy:

Error Loading ModulesMySQL server has gone away SQL=SELECT id, title, module, position, content, showtitle, control, params FROM jos_modules AS m LEFT JOIN jos_modules_menu AS mm ON mm.moduleid = m.id WHERE m.published = 1 AND m.access <= 2 AND m.client_id = 1 ORDER BY position, ordering


Patrzyłam w linię 145 oraz 167 w .......helper.php ale niestety nie wyciągnęłam żadnych wniosków.

Niestety nie trafiłam tutaj na podobny problem, albo może źle szukam. A w googlach w kołko wyskakują tureckie strony forum Joomla z takim probemem. :)

zwiastun
15-06-2012, 13:13
Spróbowałaś wywołać to zapytanie bezpośrednio w bazie danych?

coliberek1
15-06-2012, 13:40
Witaj Zwiastun,

własnie spróbowałam wywołac komendę w PhpmyAdmin i zakończyło się powodzeniem.

zwiastun
15-06-2012, 13:50
Czy to coś zmieniło?
Spróbuj zoptymalizować obie tabele - jos_modules i jos_modules_menu, choć wygląda na to, że jest z nimi wszystko OK

coliberek1
20-06-2012, 12:22
Niestety nic się nie zmieniło.
Napisałam do hostingodawcy z prośbą o ustawienie zmiennej DISPLAY ERRORS na "OFF" i twierdzą że już zrobili, jednak błędy dalej się pojawiają a do tego strasznie, strzasnie powoli ładuje się całe zaplecze administracyjne.
Cały czas przeczesuję internet w sprawie namierzenia prawdopodobnej przyczyny ale niestety dalej bez skutku. :/

partizan
20-06-2012, 12:30
źle zoptymalizowany serwer mysql. nie odbiera w określonym czasie wszystkich pakietów. tym samym to nie jest błąd joomla!

coliberek1
20-06-2012, 12:48
Hej.

hmm, rozumiem.

Dziękuję za odpowiedź, w takim razie zabieram pliki i idę na inny serwer i zakańczam walkę z BOKiem :) oraz własnymi myslami.