PDA

Zobacz pełną wersję : Inna skórka i moduły na startowej stronie (frontpage)



bzyk123456
15-06-2012, 22:30
Witam

Mam wielka prosbe o pomoc.
Probuje ustawic w joomli 1.5 inny template na strone startowa niz pozostale strony.

Na startowej beda dzialac 3 lub 4 moduly, ktorych nie bedzie na pozostalych stronach.

Po kliknieciu na button wejscia (startowa), wchodzi mi na drugi template i wyswietla sie zawartosc (spis artykulow).
Do tej czesci niby wszystko dziala jak nalezy.

Zaczynaja sie schody dopiero wtedy, jak probuje wczytac ktorys artykul.
Problem jest taki, ze wczytuje sie ponownie caly spis artykulow i na samym dole dopiero artykul ktory chce ogladnac.
Zaznaczam, ze mam poustawiane wyswietlanie wybiórczo modulow tylko do konkretnych stron (czyli skórki).
Przykladowe strone mozna znalesc pod adresem:
www.ckip.host22.com (http://www.ckip.host22.com)

mozna sie zalogowac i zobaczyc jak to jest poustawiane, na dane:

Jeszcze podaj, gdzie trzymasz kasę i n umery kont!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

prosze o nie zmienianie hasla :)

Jak to ominac aby sie nie wczytywac caly spis, tylko sam artykul?

Bardzo prosze o pomoc i ewentalne uwagi, podpowiedzi

PeFik
15-06-2012, 23:51
Przypisz szablon do określonych pozycji menu np. start / strona głowna, wystarczy wejść do konfiguracji szablonu. A resztę obejmie domyślny.

bzyk123456
16-06-2012, 08:40
No wlasnie tak mam zrobione. Skórka przygotowana na startowa strone jest przypisana tylko do tej pozycji menu. I to niby dziala wszystko ja trzeba. Problem jest dopiero wtedy, gdy jak wejde na wlasciwy szablon ( ten drugi wlasciwy) i pokazuje sie spis artykulow. Klikajac na ktorys artykul, wczytuje sie ponownie caly spis i dopiero artykul na samym dole.
Jak obejsc aby po wejsciu na jakis artykul nie wczytywal sie ponownie caly spis?

Zaznaczam za modul odpowiedzialny za spis artykulow jest przypisany tylko do jednej strony

thanx

bzyk123456
19-06-2012, 11:42
Moze jednak ktos mogłby pomóć? Pilna sprawa a tu nie ma zadnej checi uzytkownikow forum...... please!