PDA

Zobacz pełną wersję : Poszukuję modułu, który działał będzie jak dowolny system DMS



kokosz_mk
19-06-2012, 17:51
Witam.

Poszukuję modułu, który działał będzie jak dowolny system DMS, czyli zarządzanie katalogami, plikami + do tego szereg uprawnień (odczyt, edycja, usuwanie, zapis, itp.)
Nie ma znaczenia, czy darmowy, czy komercyjny.
Z góry dzięki za podpowiedzi.

pzdr

kokosz_mk

moje
19-06-2012, 17:57
Magiczne słowo dla Ciebie na dzisiaj to eXtplorer : )

kokosz_mk
19-06-2012, 18:01
Magiczne słowo dla Ciebie to dzięki bardzo :)

kokosz_mk
03-09-2012, 17:45
Odświeżam kotleta, bo temat powrócił. Pytanie brzmi: czy w eXtplorer mogę zarządzać plikami, katalogami nadając uprawnienia dla konkretnych zarejestrowanych użytkowników, czy nie bardzo? Potrzebuję, aby np. obejrzeć jpg'a mógł Kowalski, ale Nowak już nie. Edytować .doc może Nowak, ale Kowalski już tylko podgląd, itp.
Jest taki rozbudowany DMS dla Joomla ?

Z góry dzięki za odpowiedzi.

PeFik
03-09-2012, 17:56
~DOCman , aczkowiek słowo edytować dotyczy tylko opisu pliku.

DMS - na ogół to drogie rozwiązania.

kokosz_mk
03-09-2012, 18:12
Tak właśnie myślałem o DOCmanie. Myślę, że powinien wystarczyć. Pytanie jeszcze dotyczy np. plików typu doc, rozumiem, że użytkownik z uprawnieniami do edycji może utworzyć nową wersję dokumetu lub go nadpisać?
DOCman jest komponentem płatnym, tak ?
Czy DOCman umożliwa szeregowanie uprawnień dla konkretnych użytkowników, czy tylko zarejestrowani lub niezarejestrowani?
I ostatnie pytanie: dostęp do dokumentów od strony zaplecza, czy tylko z poziomu www ?

zwiastun
03-09-2012, 18:42
A nie można by tak, mój Panie, spróbować zapytać Google co wiedzą o DocManie, sprawdzić, co o DocManie pisze na www.wiki.joomla.pl? A dopiero potem ewentualnie dopytać o coś, czego nie da się wyczytać z dostępnych informacji.
Pomijam już, że można zainstalować darmową wersję dla Joomla 1.5 i dysponować odpowiedziami prawie na wszystkie pytania.

kokosz_mk
03-09-2012, 19:00
W zasadzie to masz rację, dostałem szybką odpowiedź, szybko spytałem ponownie, ale po co te uszczypliwości :)

zwiastun
03-09-2012, 19:24
Uszczypliwości dlatego, że czytanie takich pytań i odpowiadanie na nie zajmuje niepotrzebnie czyjś czas, marnuje transfer, marnuje przestrzeń w bazie danych, marnuje energię, itd. Zanim się zada pytanie na forum, trzeba poszukać odpowiedzi w dostępnych zasobach, o czym można przeczytać w regulaminach większości forów internetowych.