PDA

Zobacz pełną wersję : Moduł wyświetla się na stronach, na których nie powinien



oliver87
21-06-2012, 08:43
Witam.

Korzystając z templatki jtclassic v2 pod J2.5 zauważyłem,ze moduł slidera umieszczony na pozycji user1 (pod górnym menu) wyswietla się na stronach artykułów a powinien tylko na głównej.

Korzystajac z opcji wyswietlania zaznaczyłem wyświetlania w kategoriach, potem to odznaczyłem. Moduł odpowiednio się ukazywał na stronach kategorii, a po odznaczeniu tej opcji zniknął. Nieprawidłowo działą tylko storna główna. Zaznaczyłem aby moduł był wyświetlany tylko na niej. Nie wiedzieć czemu moduł wyswietla się również w artykułach, a nie powienien.

Moduł to lofarticleslideshow. Na stronie głównej jest usaawiony przegląd artykułów z jednej nadrzędnej kategorii.

Winnetou
21-06-2012, 09:53
Pobaw się tym:
http://extensions.joomla.org/extensions/access-a-security/modules-management/10307

Niezastąpione gdy trzeba uprawiać żonglerkę modułami na podstronach

oliver87
21-06-2012, 18:21
Niestety przy instalacji wyskakuje błąd wersji php :(

Jednak problem tkwi w przypisywaniu moduły to pozycji w menu. o dziwo jeżlei przypiszę go tylko do strony z kontaktem która jest utworzona w głównym menu to pkaże się tylko tam.

Jeżeli przypiszę moduł do odnośnika mapa strony w main menu to moduł pokaże sie tylko tam itd...

Jeżeli wybiorę opcję "strona główna" to moduł wyświetla się na wszystkich możłiwych stronach stronach z submenu itp. Czy też zaobserwowaliście podobną rzecz?

a_m
21-06-2012, 20:47
a masz strukturę witryny odwierciedloną w jakimkolwiek menu? raczej nie; temat wyświetlania modułów w niechcianych miejscach był wałkowany na forum, bez problemu znadziesz; hasła do rozgryzienia - poz. menu w menu nieopublikowanym

morphic
12-07-2012, 12:44
Albo spróbuj na stronie głównej umieścić jakiś jeden artykuł i przypisz moduł do niego. Powinno zadziałać chociaż metoda jest lekko barbarzyńska :)